Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dekorator wnętrz

2346
#gustaw nieaktywny
26 marca 2018r. o 18:19
Hej kogo polecacie do dekorowania (umeblowania) wnętrz (pokoju). Dzięki za info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Szydlica niezalogowany
26 marca 2018r. o 18:50
Projektowanie wnętrz tylko droga pantoflowa !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowa Miodunka niezalogowany
26 marca 2018r. o 23:16
Ja też jestem zainteresowana, ale ceny biur bardzo wysokie.Jak robiłam rozeznanie to 80-100 zl za metr. Trochę dużo zważywszy na to jak ma się duży pokój otwarty np na kuchnię czy przedpokój i płaci się za gole metry podłogi. Ostatecznie można tyle dać jak komuś zależy. Bardzo chętnie skorzystam z polecenia jakiejś osoby lub biura a jeszcze chętniej z niższą stawka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowy Wielosił niezalogowany
27 marca 2018r. o 15:51
Ja korzystałam z usług lokalnej pracowni MOSS z polecenia znajomej. Otwierają biuro na ul. Kubika - na razie jest tylko szyld. Mają stronę internetową gdzie może nieco podejrzeć - www.mosswnetrza.pl Byliśmy bardzo zadowoleni z efektu a cena za usługę nie była specjalnie wygórowana. Trzeba próbować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowoczerwony Kaczeniec niezalogowany
27 marca 2018r. o 15:53
W Bolcu nie ma takich firm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowa Szarotka niezalogowany
27 marca 2018r. o 15:57
weźcie , się ludzie opamiętajcie , tak w szkołach teraz piorą mózgi iż nie potraficie w wyobraźni , widzieć swojego pokoju, kuchni, sypialni. #JPRDL szok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowordzawy Przegorzan niezalogowany
27 marca 2018r. o 23:33
Tu nie chodzi tylko o wyobraznie.jak ktoś inwestuje w nowe wnętrze to chce aby później nie było jakiś przykrych niespodzianek.czasami wybór nieodpowiednio dopasowanych elementów jest nie do naprawienia bez ponoszenia olbrzymich kosztów.Nie każdy też posiada zmysł wyobraźni ani czasu na zwiedzanie dziesiątków miejsc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gołębi Groszek niezalogowany
28 marca 2018r. o 6:46
Kasztanowordzawy Przegorzan, piszesz o wnętrzu, jakby to było jakieś strategiczne miejsce, od którego urządzenia zależy czyjeś życie. To tak nie działa. To jest tylko mieszkanie. Chyba wolę odwiedzić "dziesiątki miejsc", co też uważam za grubą przesadę, niż szukać dekoratora wnętrz na forum. To też zajmuje czas.
W ogóle, dom urządza się pod siebie. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś, kto mnie nie zna, mówiąc kolokwialnie - ustawiał mi meble i wybierał kolor ścian. Ja wiem najlepiej, co mi potrzeba i co mi się podoba. Mój dom, moje zasady.
Mimo wszystko, iż jestem przeciwna takim rozwiązaniom, życzę powodzenia tym, którzy uważają je za słuszne. Nie ma w tym niczego złego. Po prostu dla mnie to niewyobrażalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza