Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia lekko w górę
~~Staroróżowa Jukka niezalogowany
27 marca 2018r. o 13:44
Każdy pracodawca ma takiego pracownika - na jakiego zasługuje! To znana, w ekonomii, od dawna teoria odbicia. Zdolnych, utalentowanych i kreatywnych ludzi (potencjalnych pracowników), w Bolesławcu, nie brakuje. Trzeba tylko do nich dotrzeć! A jak? 1) wiarygodnością i dobrą marką, 2) słownością i dotrzymywaniem obietnic, 3) umiejętnością dostrzegania w pracowniku współtwórcy sukcesu firmy / przedsiębiorstwa. Niestety, wielu bolesławieckim przedsiębiorcom tego brakuje. Zatrzymali się w rozwoju na etapie początku lat 90. Nie chcą wziąć pod uwagę, że ludzie migrują za normalnie płatną pracą. Że wolą poszukać miesiąc lub dwa, konkretnego zajęcia niźli podejmować pracę śmieciową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziemistoszara Nasturcja niezalogowany
27 marca 2018r. o 21:46
Prawda jest taka, że ciężko utrzymać się za najniższą krajową. Pracodawcy chcąc mieć firmę i pracowników na nią pracujących powinni myśleć również o tym,że oni mają domy,rodziny i chcą żyć a nie egzystować. Sam czynsz jest bardzo wysoki a gdzie inne media i samo jedzenie ? Nic dziwnego, że ludzie wolą dojeżdżać do większych miast gdzie płace są znacznie wyższe a praca podobna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Śliwa niezalogowany
27 marca 2018r. o 22:26
Urząd Pracy zamknąć bo niepotrzebny, każdy szuka pracy na własną rękę. I te panie co niektóre, wredne typy, do roboty fizycznej, zobaczylibyśmy jak by im szło :( Czarno to widzę. Tylko normalnym ludziom, z wykształceniem, takie oferty dają że masakra a same po podstawówkach tam siedzą. Szczególnie trafiłam na jedną, nienormalną. Wyrejestrowałam się bo w dupie mam ich oferty i ubezpieczenie, znalazłam sama świetną pracę a taką mi wciskała że pożal sie Boże i jeszcze mówiła że to biurowa praca. Gówno się orientowała w tych ofertach ale na dupie siedziała - dama wielka :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza