Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny, który rzucił mięsem
2900
#falco nieaktywny
4 kwietnia 2018r. o 21:01
nie mam zamiaru ani popierać ani potępiać radnego ale zaciekawiło mnie cos innego ....

kto i po co założył temat o tym ''mięsku '' skoro już jeden temat o lekko innym tytule już istnieje ?

kogo ucieszy a kogo zezłości jeśli założę kolejny ?

podniecacie się jakby radny już zrobił to co dopiero obiecuje ...;)

przypominam wam że ''car'' też obiecał wam że ''po pierwsze mieszkańcy '' no i można powiedzieć że w pewien sposób słowa dotrzymał ...

''po pierwsze '' mieszkańców ''wydymał '' lub jak kto woli ''wystrychnął ''

90% że teraz będzie tak samo ...

kilka lat wstecz pisałem wam jak i prezydent tak i rada miasta ( Żagań )skończyli ...
tam ludzie wiedzieli jak takie sprawy się załatwia a tutaj?

można to ująć tak - lubicie wpadać z deszczu pod rynnę lub bardziej obrazowo - lubicie być kopani w ... zad
za obiecany kilogram zatęchłej ''kiełbasy'' oddacie ten swój ''głos'' a za rok co?...rozpoczniecie jęki że nie tak miało być ?

no cwaniaczki ...kto przypomni w którym to roku ,ile lat wstecz pisałem wam że warto pomyśleć o zakupie taczek ...

ale wy woleliście pucować buciki , wbijać się w garniturki i dreptać posłusznie do ''urn ''

powodzenia przy kolejnych ''wyborach '' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 kwietnia 2018r. o 21:13
falco napisał(a): nie mam zamiaru ani popierać ani potępiać radnego ale zaciekawiło mnie cos innego ....

kto i po co założył temat o tym ''mięsku '' skoro już jeden temat o lekko innym tytule już istnieje ?

kogo ucieszy a kogo zezłości jeśli założę kolejny ?


Temat założyła redakcja, ponieważ wybitny dziennikarz pan Kazimierz przeprowadził z panem Muchą wywiad z okazji tego, że tak brzydko się odezwał do pana Kowalskiego.

PS Nie musisz dziękować za wyjaśnienie ci tej arcytrudnej zagwozdki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawobrunatny Rozwar niezalogowany
4 kwietnia 2018r. o 21:25
Ktoś powyżej przedstawił trójkę dzięki której, albo przez nią dojdzie do drugiej tury. Dwóch już władzy w Ratuszu spróbowało, może zbdrugiegobfotela, ale jednak. Trzeci ciagle walczy o swoje miejsce. Pytanie czy to coś zmieni? Będzie lepiej czy tylko inaczej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 kwietnia 2018r. o 21:27
co ty nie powiesz ?????

redakcja?

ta sama co to nie raz kasowała tematy innych bolecnautów tłumacząc usunięcie tym że ''podobny temat istnieje ''?

no popatrz ...a teraz sami dublują ?
jutro kolejny ?

ps. zacznij ''łapać '' to co jest ''między wierszami '' bo wygląda na to że nie jesteś aż tak bystra za jaką chcesz uchodzić ...;)
ps. bis . nie musisz odpisywać :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 kwietnia 2018r. o 21:34
Założyli nowy temat, bo przeprowadzili z nim wywiad.

PS Nie przeszkadza ci to, że jesteś taki głupi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 kwietnia 2018r. o 21:48
może i jestem głupi ale że ty razisz ''tempotą '' to też fakt

nie zauważyłaś jaśnie ''oświecona '' co robi dosyć często Bernard?
zakłada kolejne tematy czy tylko wkleja odnośniki ?

szkoda mi dla ciebie czasu bo i tak nic nie kumasz ...
przejrzyj co tam nowego na ''pudelku '' to łatwiej ogarniesz ...




"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 kwietnia 2018r. o 21:59
" Pudelka" zostawiam tobie, plotkarzu : ). Pokaż te odnośniki : ). Daj link : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobłękitna Liatra niezalogowany
4 kwietnia 2018r. o 22:16
O co w ogole temat? Jezeli uważa ze nalezy sie chu.. w dup.. To jego sprawa i tyle. Jakos gdy byly ujawnione rozmowy w sowie to tak nie naglasnialicie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.