Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie wypalaj traw!
~Lawendowa Kalia niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 12:18
Dokładnie z zeszłym roku napisałem do gminy Nowogrodziec że sąsiedzi palą to mi odpisali że przekazują do sołtysów wiadomość a sołtysi mają to gdzieś a jak się puzniej jakiś do spali to wielka tragedia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Dziewięćsił niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 12:32
Totalną bzdurą w moim przekonaniu jest zakaz wypalania starej trawy na działce ogrodowej, gdzie np. sąsiedzi mają szerokie pasy ochronne - łysa ziemia, brak jest drzew, altan itp. Wystarczyłby zdrowy rozsądek. 15 minut i po temacie. Oczywiście zakaz powinie obowiązywać na dużych połaciach, terenach otwartych, położonych w pobliżu lasów itp. Ale zakaz wypalenia obszaru 10x15m to przesada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Dąb niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 13:57
~~Brudnozielony Dziewięćsił napisał(a): Totalną bzdurą w moim przekonaniu jest zakaz wypalania starej trawy na działce ogrodowej, gdzie np. sąsiedzi mają szerokie pasy ochronne - łysa ziemia, brak jest drzew, altan itp. Wystarczyłby zdrowy rozsądek. 15 minut i po temacie. Oczywiście zakaz powinie obowiązywać na dużych połaciach, terenach otwartych, położonych w pobliżu lasów itp. Ale zakaz wypalenia obszaru 10x15m to przesada.


Oj ty tępy ludku. Nie chce mi się tutaj rozpisywać, ale skoro tutaj piszesz, to znaczy że masz dostęp do internetu. Poczytaj sobie zatem ćwoku jeden z drugim czym skutkuje wypalanie traw. Tak w skrócie - kompletna degradacja środowiska.:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistożółta Budleja niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 14:01
Namyśle ze wypalanie jest dobre bo kleszczy niema
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Dąb niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 14:48
~Złocistożółta Budleja napisał(a): Namyśle ze wypalanie jest dobre bo kleszczy niema


Kleszcza to ty masz w mózgu i zrobił tam niezły bajzel!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Dąb niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 14:49
~Złocistożółta Budleja napisał(a): Namyśle ze wypalanie jest dobre bo kleszczy niema


Kleszcza to ty masz w mózgu i zrobił tam niezły bajzel!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Driakiew niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 19:50
~~Rudy Dąb napisał(a):
Oj ty tępy ludku. Nie chce mi się tutaj rozpisywać, ale skoro tutaj piszesz, to znaczy że masz dostęp do internetu. Poczytaj sobie zatem ćwoku jeden z drugim czym skutkuje wypalanie traw. Tak w skrócie - kompletna degradacja środowiska.:(

Oj ty tępy cwaniaczku. To jest chore, żebym będąc właścicielem MOJEJ posesji nie mógł SOBIE zdegradować MOJEGO środowiska wokół domu. Biorę za to pełną odpowiedzialność, bo ani mnie, ani sąsiadom NIC SIĘ NIE STANIE z racji zachowania odległości i bufora niepalnego. Idiotyczny kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Ogórecznik niezalogowany
11 kwietnia 2018r. o 16:10
Rozumiem zakaz na polach.. Ale jeśli mam działkę ogrodową albo ogródek przy domu...? Już niedługo grilowania zabronią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza