Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS pod tablicą smoleńską
~~Żółtoszara Cynia niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 21:32
Uczciłem rocznicę poranną kupą. Wystarczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
10 kwietnia 2018r. o 21:34
Pannazdzieckiem napisał(a):

Do tej listy trzeba Flapie dopisać Skrzypka ... nie na dachu , ówczesnego prezesa NBP. To dla niego bomby wybuchły . Nie chodziło o Lecha .

Odpoczywajcie w pokoju ofiary morderstwa , bez względu na orientację polityczną ...


Coś mi się wydaje, że gdyby chcieli go zabić, to znaleźliby mniej wybuchowy sposób. Pamiętam teorie, która mówiła, że celem był Skrzypek bo na jakąś elastyczną linię kredytową nie chciał się zapisać, czy tam jej przedłużyć. Ale dla 200 ml zabijać 96 osób? No chyba, że to nie o tą teorię chodzi :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Starzec niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 21:38
~Ciemnoróżowy Kosaciec napisał(a): Ale tłumy ciężko było się przecisnąć to ja dzieci mam więcej
Na pewno więcej niż pod twoim bilbordem wstydu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Buk niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 21:48
Szłam po 8 rano juz stali pod tablicą pan Matoryn robił zdjecia .Ciekawi mnie czy pan Rus tak stał do 17.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Sundaville niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 21:49
~~Szarawobiały Starzec napisał(a):
~Ciemnoróżowy Kosaciec napisał(a): Ale tłumy ciężko było się przecisnąć to ja dzieci mam więcej
Na pewno więcej niż pod twoim bilbordem wstydu

To sobie popatrz Pisowski butlerjerku ile wejść jest na ,,Konwój Wstydu "12108 a na waszą Pisowską tablicę 948.Jest różnica ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2018r. o 22:32
PIS-PO-PRL napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

Do tej listy trzeba Flapie dopisać Skrzypka ... nie na dachu , ówczesnego prezesa NBP. To dla niego bomby wybuchły . Nie chodziło o Lecha .

Odpoczywajcie w pokoju ofiary morderstwa , bez względu na orientację polityczną ...


Coś mi się wydaje, że gdyby chcieli go zabić, to znaleźliby mniej wybuchowy sposób. Pamiętam teorie, która mówiła, że celem był Skrzypek bo na jakąś elastyczną linię kredytową nie chciał się zapisać, czy tam jej przedłużyć. Ale dla 200 ml zabijać 96 osób? No chyba, że to nie o tą teorię chodzi :D


O to właśnie chodzi Flapie :) Tak samo było z Kenedym ... z resztą ta cała historia banków centralnych datuje się mniej więcej od Rewolucji Pażdziernikowej .

Mam do Ciebie takie pytanko , czy nie sądzisz , że te dwa wydarzenia , rewolucja i pierwszy centralny , prywatny bank , są ze sobą połączone datowaniem ?. Z punktu widzenia carskiego chłopa , co to musiał służyć w armii siedem lat rewolucja była zbawieniem. Mógł umrzeć na dowolnym froncie ... w tri miga :D . Nie czekając na Zbawienie , które obiecała Cerkiew :D

Na tej nieszczęśliwej planecie zabijano dla o wiele mniejszych kwot ... miejmy nadzieję , że dla kasy nikt już więcej zabijać i krzywdzić nie będzie
... chodzą słuchy w necie , że rodzi się właśnie Globalna Świadomość Stwórcy ...

Flapie , Ty myślisz. Qurwa jak się cieszę :D Nie udało się gnojom od manipulacji zdołować Cię do roli niewolnika. Mam nadzieję , że za Tobą pójdą INNI :)

Bracia Lachy ... dobrej nocy :) I Wam Piękne Słowianki :)

Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Starzec niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 22:44
~~Ciemnozielony Sundaville napisał(a):
~~Szarawobiały Starzec napisał(a):
~Ciemnoróżowy Kosaciec napisał(a): Ale tłumy ciężko było się przecisnąć to ja dzieci mam więcej
Na pewno więcej niż pod twoim bilbordem wstydu

To sobie popatrz Pisowski butlerjerku ile wejść jest na ,,Konwój Wstydu "12108 a na waszą Pisowską tablicę 948.Jest różnica ?
Dlatego się idzie a nie wchodzi i to jest różnica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2018r. o 22:49
Cholera , dałem ciała ... pomyliłem dwie postacie , które szanuję , Kolegę PRL i Kolegę Flapa , mam nadzieję Panowie , że się nie obrazicie ... na skromnego , małego żuczka :)

A tak nawiasem , tyle tutaj dzieci kwiatów , ale żaden , ani żadna nawet nie zamierza przedstawić się choćby Imieniem Flip i Flap ... już nie mówiąc o peerelu :D

Mój szacun Panowie i jeszcze raz przepraszam ... dwa piwka potrafią czasami zmylić :D

Niemniej jednak logika pozostaje na miejscu :)

Dobranoc :)




Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.