Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierć przyszła bardzo szybko
~Rudobrązowy Dyptam niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 13:34
Skejtpark galerie place ćwiczeń to ludziom trzeba a nie zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Groszek niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 13:36
Córka z małym dzieckiem 1,5 rocznym czekała na SORZE 7 godzin na przyjęcie do lekarza. Dziecko wyszło bardziej chore niż było. Dopiero we Wrocławiu na następny dzień lekarz zastosował leki. Zastanawiam się gdzie my żyjemy ?! Może wszyscy pracodawcy zaprzestaliby płacić składki na ZUS, skoro jest taka beznadzieja !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoszara Fasola niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 14:12
Leczenie na chirurgi w tym szpitalu to parodia .Byłem leczony w tym szpitalu gdybym nie wypisał się na własne żądanie to bym tam został na zawsze.
Wyrazy współczucia Sibo
Robert
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Hutujnia niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 14:41
~Jasnobrunatny Słoneczniczek napisał(a): A teraz z innej beczki...zarejestrowałem się w poniedziałek 09.04.18 do poradni chirurgicznej na dziś 13.04.18 dostałem numerek..25 kpina,a te szmaty w recepcji,bezczelne i chamskie..jak wszedłem w poniedziałek to dwa razy w oczy powiedziałem do babochłopa Dzień Dobry...i usłyszałem tylko "Słucham,no słucham..."pisze żeby było jasne o recepcji poradni chirurgicznej na pierwszym piętrze.przyszedłem dzisiaj to oczywiście platynowa blond piękność ,czyli gwiazda recepcji na pytanie od której przyjmuje lekarz,powiedziała tonem mordercy_przecież jest napisane na kartce,posiedziałem godzinę i pojechałem prywatnie.Dla przykładu podam,że dwa lata temu leczyłem się w Zgorzelcu i bez porównania, wszystko załatwiłem w jeden dzień.Paniom z recepcji życzę dużo zdrowia i tego żebyśmy się już nigdy nie spotkali,raczej żeby one mnie nie spotkały..


Bo zatrudniają wszystkich po znajomości, tak po rodzinie i znajomych. Osoba z zewnątrz nie ma szans być przyjęta do pracy. Te konkursy (średnio co kilka miesięcy ogłaszają) na rejestratorkę medyczną to fikcja. Wezwą kilka osób na rozmowę żeby stworzyć pozory, i nie było można zarzucić prawnie kumoterstwa, a z góry wiedzą że przyjmą znajomą panią. Zbierają dane osobowe, po rozmowie rekrutacyjnej czeka się tydzień na wynik, kłamią że komisja ciągle pracuje. To kpina żeby z np 6 osób wybrać jedną - oni potrzebują 5 dni na taki wybór. A te aroganckie osoby np. z rejestracji czują się pewnie bo wiedzą, że nikt ich nie zwolni bo są rodziną czy znajomymi kogoś z układu (czytaj - ludzi ważnych w hierarchii szpitala). Tylko jedno może nieco cieszyć osoby postronne: Skoro zrobili sobie źródło dochodu z zakładu państwowego to dobrze że im tak mało płacą. I to jest dobre w tej sytuacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Chmiel niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 14:42
Szpital w Bolesławcu, totalne DNO!!

Mają pretensje ,że przyszedłeś i przeszkadzasz w piciu kawy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Tytoń niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 14:47
Nasz szpital powinien być zamknięty, na jaklś czas. A nasi lekarze powinni przejść szkolenia, w szpitalach, Gdzie, lekarze wiedza jak diagnozować i jak leczyć !! Bo to co sie u nas dzieje, to przekracza wszelkie normy !!! Zachowują się Szamani, albo , Szeptuchy !!-- na wsiach , odczyniały choroby !!! A ten pseudo - lekarz, co uważał, że dolegliwości, sa po zjedzeniu pierogów-------- On sam na pewno, był, pod wpływem , czegoś , co zupełnie odbiera rozum !! i na moment, zasłania świadomość !!!! Orientację allo i auto- psychiczna, miał zupełnie zaburzona !!!! Co na to wszystko dyrektor ????? Czy mamy nie jeść pierogów ??, czy nie trafiać do naszego szpitala ?????? Ale jacy nasi lekarze w szpitalu, sa ważni !! nawat nie zatrzymają, się na moment, jak chory chce, o cos zapytać !!! Oni w szpitalu pracują, tak jakby pracowali za karę !!! Dopiero , starają, sie być , w miarę sympatyczni, po pracy w swoich prywatnych gabinetach !!!!!!!!! WYRAZY współczucia, dla RODZINY !!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglasta Kolczurka niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 16:46
Powinni pracować albo w szpitalu,albo w przychodni,albo prywatnie,a nie łapać wszystkie sroki za ogon.
Jak coś jest do wszystkiego,to jest do niczego.
Wyrazy współczucia rodzinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Bazylia niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 16:51
~Platynowy Pustynnik napisał(a): Ten szpital powinni zamknąć albo wypier.. lekarzy i pielegniarki.(...)

Pielęgniarek nie trzeba zwalniać i zamykać szpitala. Większość z nich i tak już niedługo odchodzi na emeryturę a nie ma zbyt wielu chętnych na ich miejsce. Zwróćcie uwagę, na to w jakim wieku są te pracujące w szpitalach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza