Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe - NA ŻYWO
~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
27 kwietnia 2018r. o 12:16
Czyżby Bernard namawiał do przestępstwa? Jest na to paragraf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
27 kwietnia 2018r. o 12:19
~Ceglastoróżowy Agrest napisał(a): Czyżby Bernard namawiał do przestępstwa? Jest na to paragraf.


(art. 18 § 2 kk)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Jaskier niezalogowany
27 kwietnia 2018r. o 13:01
Panie Bernardzie żałosne jest pańskie przygotowanie merytoryczne do spotkań w samo południe. Warto aby pan wiedział, że radni złożyli do rady informację o możliwości poparcia powołania zgodnie ze statutem Rady miasta doraźnej komisji w sprawie , którą zdefiniowali. To prawo radnych do takiego działania, jeśli by tego nie zrobili to zarzucałby pan im, że z tego nie skorzystali aby tę sprawę wyjaśnić. To przecież radny Chudzik, którego syn współpracował jako adwokat z urzędem miasta był w poprzedniej i jest w obecnej radzie przewodniczącym komisji Rewizyjnej, której obowiązkiem było zająć się tą sprawą przez te wszystkie lata. Dezawuując działania radnych po raz kolejny wspiera pan prawo do zagmatwania tej sprawy. Pańska postawa to ogromne wsparcie dla poczynań Piotra Romana. Nigdy się pan tą sprawą nie zajął dogłębnie to niech pan nie przeszkadza innym swoimi wywodami !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
27 kwietnia 2018r. o 18:30
~Ceglastoróżowy Agrest napisał(a): Czyżby Bernard namawiał do przestępstwa? Jest na to paragraf.


Do jakiego przestępstwa? : ))


Dopisane 27.04.2018r. o godz. 18:30:

~~Rudobrunatnyrudawy Jaskier napisał(a): Panie Bernardzie żałosne jest pańskie przygotowanie merytoryczne do spotkań w samo południe. Warto aby pan wiedział, że radni złożyli do rady informację o możliwości poparcia powołania zgodnie ze statutem Rady miasta doraźnej komisji w sprawie , którą zdefiniowali. To prawo radnych do takiego działania, jeśli by tego nie zrobili to zarzucałby pan im, że z tego nie skorzystali aby tę sprawę wyjaśnić. To przecież radny Chudzik, którego syn współpracował jako adwokat z urzędem miasta był w poprzedniej i jest w obecnej radzie przewodniczącym komisji Rewizyjnej, której obowiązkiem było zająć się tą sprawą przez te wszystkie lata. Dezawuując działania radnych po raz kolejny wspiera pan prawo do zagmatwania tej sprawy. Pańska postawa to ogromne wsparcie dla poczynań Piotra Romana. Nigdy się pan tą sprawą nie zajął dogłębnie to niech pan nie przeszkadza innym swoimi wywodami !!!


Kochany, lub kochana...
Tak się akurat składa, że to moja publikacja przed laty ujawniła całą operację z tą działką. Artykuł znajdziesz na stronach Gazety Wrocławskiej, w której wówczas pracowałem.

Co do wspierania przeze mnie Piotra Romana.
Panie prezydencie, czyta pan te komentarze? Wiem, że oficjalnie nie, ale gdyby jednak... To ja pana wspieram. Fakturkę puścić na UM czy prywatnie?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Dąb niezalogowany
28 kwietnia 2018r. o 7:27
Bernard napisał(a):
~Ceglastoróżowy Agrest napisał(a): Czyżby Bernard namawiał do przestępstwa? Jest na to paragraf.


Do jakiego przestępstwa? : ))


Do kradzieży bo jak to Pan powiedział "bierzecie sobie bo i tak was nie zamkną".
oko 15min:30sec filmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
28 kwietnia 2018r. o 8:09
~~Kasztankowy Dąb napisał(a):
Bernard napisał(a):
~Ceglastoróżowy Agrest napisał(a): Czyżby Bernard namawiał do przestępstwa? Jest na to paragraf.


Do jakiego przestępstwa? : ))


Do kradzieży bo jak to Pan powiedział "bierzecie sobie bo i tak was nie zamkną".
oko 15min:30sec filmu.



Nie znasz się na żartach?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Klon niezalogowany
28 kwietnia 2018r. o 13:44
Bernard napisał(a):
~Ceglastoróżowy Agrest napisał(a): Czyżby Bernard namawiał do przestępstwa? Jest na to paragraf.


Do jakiego przestępstwa? : ))Dopisane 27.04.2018r. o godz. 18:30:
~~Rudobrunatnyrudawy Jaskier napisał(a): Panie Bernardzie żałosne jest pańskie przygotowanie merytoryczne do spotkań w samo południe. Warto aby pan wiedział, że radni złożyli do rady informację o możliwości poparcia powołania zgodnie ze statutem Rady miasta doraźnej komisji w sprawie , którą zdefiniowali. To prawo radnych do takiego działania, jeśli by tego nie zrobili to zarzucałby pan im, że z tego nie skorzystali aby tę sprawę wyjaśnić. To przecież radny Chudzik, którego syn współpracował jako adwokat z urzędem miasta był w poprzedniej i jest w obecnej radzie przewodniczącym komisji Rewizyjnej, której obowiązkiem było zająć się tą sprawą przez te wszystkie lata. Dezawuując działania radnych po raz kolejny wspiera pan prawo do zagmatwania tej sprawy. Pańska postawa to ogromne wsparcie dla poczynań Piotra Romana. Nigdy się pan tą sprawą nie zajął dogłębnie to niech pan nie przeszkadza innym swoimi wywodami !!!


Kochany, lub kochana...
Tak się akurat składa, że to moja publikacja przed laty ujawniła całą operację z tą działką. Artykuł znajdziesz na stronach Gazety Wrocławskiej, w której wówczas pracowałem.

Co do wspierania przeze mnie Piotra Romana.
Panie prezydencie, czyta pan te komentarze? Wiem, że oficjalnie nie, ale gdyby jednak... To ja pana wspieram. Fakturkę puścić na UM czy prywatnie?


A MOŻE TAK DO WŁAŚCIWEJ PRZYCZYNY TEGO NIESZCZĘŚCIA ? JEDNO PYTANIE : GDZIE JEST W TEJ I PODOBNYCH SPRAWACH W POWIECIE PROKURATURA I POLICJA ????????????? TO MNIE BARDZIEJ MARTWI I O TO NALEŻY ZAPYTAĆ PUBLICZNIE . JAKIE SPRAWY TOCZĄ SIĘ PRZED SĄDEM BOLESŁAWIECKIM ? NĘKA SIĘ TYCH LUDZI ,KTÓRZY O TO PYTAJĄ . tU JEST PRZYCZYNA CAŁEGO ZŁA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Atramentowa Hutujnia niezalogowany
28 kwietnia 2018r. o 14:12
Jakby pani i pan prowadzący się przygotowali to by wiedzieli dlaczego TERAZ jest wniosek o komisję. Wystarczyło przeczytać uzasadnienie. Mam wrazenie, że mamy do czynienia z hipokryzją: Jak opozycja działa - źle, jak nie działa też źle. Proponuje się ogarnąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza