Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mamy czternaste urodziny!
~~Pistacjowa Gazania niezalogowany
19 maja 2018r. o 22:45
~~Fioletowoczarna Irga napisał(a):
~~Kasztanowatordzawa Karagana napisał(a): To ty prowokatorze niszczysz to fajne kiedyś miejsce.Nie masz prawa pieniaczu oceniać innych, bo jesteś tu najgorszą zakałą.
Czy to nie on jarał się i publikował opisy pedofilskich zezmań?

Czy to normalne????



To nie jest normalne :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 maja 2018r. o 7:48
dzięki baxiu :)

jesteś tu na tym forum na tyle długo że wiesz o czym piszę ...;)

dlatego może rozumiemy to i owo w tym również odejście z forum kilku ,kilkunastu osób ...

mnie cieszy ze pomimo lat które są już historią ,kilka znajomości trwa nadal ...

chociażby wczoraj ...;)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Cypryśnik niezalogowany
20 maja 2018r. o 9:57
i tutaj pierdzioszku jesteś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Cypryśnik niezalogowany
20 maja 2018r. o 9:59
~~Pistacjowa Gazania napisał(a):
falco napisał(a): i znowu jakieś tam ''kwiatuszki '' pierdzielą od rzeczy

zeznania pedofili?...zanim zaczniesz swoje brednie sprawdz co piszesz

listy ,nazwiska ?-owszem ale zeznania?

emem mnie moderował ?
owszem ale po tym jak mu taki jeden się wypłakiwał w rękaw a naiwny emem uległ ...


wy ''dzieci Neostrady '' zaniżacie obecnie poziom nawet nie dyskusji bo wy nie potraficie dyskutować...

wychowani często pod -nawet nie trzepakiem a śmietnikiem -tu przenosicie swoją ''codzienność''

jarajcie się dalej bo ja mam ciekawsze zajęcie ...


Tak to naprawdę jest, że jak jesteś id...iotą, to jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę. Tak jest z tobą zakało bolec.info :D




: )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Iglica niezalogowany
20 maja 2018r. o 10:04
falco napisał(a): dzięki baxiu :)

jesteś tu na tym forum na tyle długo że wiesz o czym piszę ...;)

dlatego może rozumiemy to i owo w tym również odejście z forum kilku ,kilkunastu osób ...

mnie cieszy ze pomimo lat które są już historią ,kilka znajomości trwa nadal ...

chociażby wczoraj ...;)



Hipokryta już zapomniał,jak obrażał tych z "pogaduch i bajania"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 maja 2018r. o 10:19
ot głom.b

a kogo tam obrażałem ?

pisałem prawdę która była dla kilku osób niewygodna a że nie lubię hipokrytów odpuściłem temat ...

swoją drogą ten temat ratuje mimo wszystko kilka osób i tylko dzięki nim ten temat nadal funkcjonuje ...

popatrzmy na inne tematy w tym np. pierdoły o poezji które znikły z chwilą kiedy zniknął alterek- putlerek który postanowił zejść do ''podziemia ''

no i teraz pytanie - dlaczego z nim zeszła niejaka ''aa''?
a może to było tylko kolejne wcielenie putlerka ?
po pandzie ,casablance czy alter ego ?

to jest właśnie klasyczny pokaz hipokryzji ...:]

ileż to razy on odchodził ?...ileż to razy bredził tu o tym że nigdy nie trollował ...

ale też dzięki takim dupkom portal obchodzi czternaste urodziny :]
i będą kolejne ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Pomidor niezalogowany
20 maja 2018r. o 14:25
Falco ty leczyłeś sie na jakąś chorobę psychiczną?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowa Pernecja niezalogowany
20 maja 2018r. o 19:10
Durnie
sami się leczcie bo nie tylko Falco chce wam wbić do głowy prawdę której unikajcie i której dzisiaj się boicie
Takich bancwołów jak wy trudno zrozumieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza