Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mamy czternaste urodziny!
315
#mir.ko nieaktywny
19 maja 2018r. o 19:41
znaczy Dobra Zmiana :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19458
#kuriozum nieaktywny
19 maja 2018r. o 19:55
Tak
obniżanie poziomu dyskusji,wulgaryzny, agresja hmm...miodzio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
19 maja 2018r. o 20:08
20 lat temu gdy sieć rozwijała się w pl czaty ociekały od bluzgów... tego nie zmienisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19458
#kuriozum nieaktywny
19 maja 2018r. o 20:16
na wszystko znajdzie się sposób;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 maja 2018r. o 21:40
i znowu jakieś tam ''kwiatuszki '' pierdzielą od rzeczy

zeznania pedofili?...zanim zaczniesz swoje brednie sprawdz co piszesz

listy ,nazwiska ?-owszem ale zeznania?

emem mnie moderował ?
owszem ale po tym jak mu taki jeden się wypłakiwał w rękaw a naiwny emem uległ ...


wy ''dzieci Neostrady '' zaniżacie obecnie poziom nawet nie dyskusji bo wy nie potraficie dyskutować...

wychowani często pod -nawet nie trzepakiem a śmietnikiem -tu przenosicie swoją ''codzienność''

jarajcie się dalej bo ja mam ciekawsze zajęcie ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
19 maja 2018r. o 22:01
falco napisał(a): nie zgodzę się z Tobą Marcinie :)
to nie ''formuła się wyczerpała'' tylko ludzie obecni na tym forum diametralnie różnią się od tych sprzed lat ...
;)
przykładem jest nawet temat o muzyce a wystarczy cofnąć się do początku i kilkunastu stron z początku istnienia tematu i porównać z czasami nam bliskimi ...

pamiętasz pewną kobietkę która podpisywała się powiedzmy jako ''kobieta z kłosem ''? ;)

''muzykanci '' ją zagnębili ...:)
takich było tu wielu a dzisiaj nikt inny jak Ty pozwalasz na zbyt wiele niektórym ....''forumowiczom ''



Falco .,jak Ciebie poznałam..tak szanuję :)
Co,do muzyki...zostałam zaproszona do Tamtego tematu(gdzie bez tego mogłam wrzucać piosenki),przez równie Szanowaną osobę :) i...z czasem spasowałam,bo ..."moja muzyka " w pewnym momencie nikomu nie spodobała się :)....cóż...o gustach nie dyskutujemy ;)...
Iiii bardzo wiele osób "spasowało"...:)
County ,Jugo....też piękne tematy...ot dla miłego spędzenia czasu wieczorową porą :)
Disco z Pola ..też niczego sobie...:D
W polityce nie udzielam się,bo po co ...

Bolec.Info jest sssspoko :) Czytam tylko i ...
jest ok :)
:D

T
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Sit niezalogowany
19 maja 2018r. o 22:30
Marciny maja urodziny.
Nie widać dobrego słowa ani z ratusza ani z okrąglaka.To daje do myślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Gazania niezalogowany
19 maja 2018r. o 22:38
falco napisał(a): i znowu jakieś tam ''kwiatuszki '' pierdzielą od rzeczy

zeznania pedofili?...zanim zaczniesz swoje brednie sprawdz co piszesz

listy ,nazwiska ?-owszem ale zeznania?

emem mnie moderował ?
owszem ale po tym jak mu taki jeden się wypłakiwał w rękaw a naiwny emem uległ ...


wy ''dzieci Neostrady '' zaniżacie obecnie poziom nawet nie dyskusji bo wy nie potraficie dyskutować...

wychowani często pod -nawet nie trzepakiem a śmietnikiem -tu przenosicie swoją ''codzienność''

jarajcie się dalej bo ja mam ciekawsze zajęcie ...


Tak to naprawdę jest, że jak jesteś id...iotą, to jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę. Tak jest z tobą zakało bolec.info :D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.