Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Glinoludy z niepełnosprawnymi
~Szkarłatnoczerwony Eukomis niezalogowany
22 maja 2018r. o 15:03
Nie popieram mam w rodzinie dwoje niepełnosprawnych dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
22 maja 2018r. o 15:22
Papy Glinoluda nic nie nauczy by trzymać się z dala od polityki. Zachciało mu się prezydentury i skutki są opłakane i dla miasta i dla glinianych ludzi. Gdyby nie jego ambicje polityczne to o Bolesławcu słyszano by w każdym zakątku Europy. Teraz będzie się bratał z sejmowymi pieniaczami. A przecież dobrze wie jak to jest próbować nawiązać dialog z kimś komu o porozumienie nie chodzi. Ile razy próbował pogadać z ludźmi prezydenta o zorganizowaniu imprezy w Bolesławcu? Tamci po prostu nie chcieli gadać. Bo wyznaczanie jakiejś śmiesznie niskiej granicy kosztów na początku rozmów wskazywało jednoznacznie że nie o porozumienie tu chodzi.
Podobnie towarzystwu w sejmie chodzi gównie o hucpę polityczną. A że próbują do tego wykorzystywać los niepełnosprawnych napawa tylko obrzydzeniem. Oni nie chcą się dogadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotobrązowy Eukomis niezalogowany
22 maja 2018r. o 15:26
Również nie popieram tego politycznego fajansu. Szkoda, że każdy tylko umie krytykować, a na swój pomysł już go nie stać.
Proszę o nie mowienie i nie posanie, że wszystkie glinoludy są za tym protestem. Ja osobiście uczestniczylem w gliniadzie i nie popieram żadnego wykorzystywania jej do celów politycznych.
Czuje się teraz wprost źle z tym, że uczestniczyłem w czymś co teraz jest wykorzystywane w celach propagandowych. Wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Topazowy Szczypiorek niezalogowany
22 maja 2018r. o 15:28
W tym proteście już za dużo polityki. Niepotrzebnie Gliniada się w to miesza. Nawet opozycja w Sejmie podchodzi do tematu z rezerwą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
22 maja 2018r. o 15:48
Wspierajmy tych którzy wspierają innych i liczymy na wsparcie.

Rok 2018 rokiem wsparcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
266
#Snikers nieaktywny
22 maja 2018r. o 17:05
Lepiej niech glinoludy jadą do sejmu, jeszcze za mały cyrk tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
22 maja 2018r. o 17:12
Kto popiera niech przyjdzie .Komu się nie podoba będzie nieobecny.I po temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowawa Czeremcha niezalogowany
22 maja 2018r. o 17:16
Trochę dziwie się tym niepełnosprawnym, że jako osoby chore, wytrzymują tyle poza domem i w miejscu, które nie jest przystosowane do ich niepełnosprawności. Mam tylko lekki stopień, a dłuższe przebywanie poza domem, stanie, czy siedzenie nie jest dla mnie przyjemne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.