Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po pijaku zgubił ładunek
315
#mir.ko nieaktywny
27 maja 2018r. o 13:12
Mocowanie moglo nie wytrzymać na rondzie jak przesadził. Na prostej mogl juz byc tego skutek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Szarłat niezalogowany
27 maja 2018r. o 13:30
Też mi sensacja... po pijaku zgubił ładunek :D Tutaj patrzcie :

https://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=112701&strona=last

Jakimż trzeba być k... retynem , żeby taki kawał metali postawić do góry kołami ? I oni mają nas bronić ? Jeżeli tak to przed sobą . :D

Zostawcie Młodego w spokoju i Klucznika też . Może mu dziołcha napisała sesemesa , że jest w ciąży , albo ... ma innego :D A rolka papieru to żaden tam dobrobyt , ale pomoc drogowa wygląda imponująco :)

Qurde piwo bym wypił , ale nie ma z kim ... może Falco ? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Rogownica niezalogowany
27 maja 2018r. o 13:44
~~Tabaczkowy Szarłat napisał(a): Też mi sensacja... po pijaku zgubił ładunek :D Tutaj patrzcie :

https://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=112701&strona=last

Jakimż trzeba być k... retynem , żeby taki kawał metali postawić do góry kołami ? I oni mają nas bronić ? Jeżeli tak to przed sobą . :D

Zostawcie Młodego w spokoju i Klucznika też . Może mu dziołcha napisała sesemesa , że jest w ciąży , albo ... ma innego :D A rolka papieru to żaden tam dobrobyt , ale pomoc drogowa wygląda imponująco :)

Qurde piwo bym wypił , ale nie ma z kim ... może Falco ? :D


Pewnie, że nic się nie stało...
Rozumiem, że jakby skasował czołowo jakąś rodzinę w osobówce, to też by nie było sensacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2018r. o 14:12
O cholera , nie wiedziałem , że się Szarłat nazywam :D Maniek ten Twój algorytm głupieje , i to nie jest tak , że dawne IP jest zawsze powiązane z nazwą z Twojego algorytmu. To ściema . Proponuję wrócić do dawnych czasów , bo jak Kolega 217 pisał , to miało to sens , dzisiaj , jak pisze jakiś szarłat czy inny pierwiosnek , to jest to przekłamane , niekonkretne i zwyczajnie głupie . A tu chodzi o to , żeby Ludzie sieci mieli odwagę podpisać się własnym ... wymyślonym IMIENIEM . Mimo wszystko wolę cyfry zamiast Twoich k... retyńskich nazw :)


Dopisane 27.05.2018r. o godz. 14:12:

~~Ciemnobrązowa Rogownica napisał(a):
Pewnie, że nic się nie stało...
Rozumiem, że jakby skasował czołowo jakąś rodzinę w osobówce, to też by nie było sensacji?


Rogownica ... Bożesz Ty mój , co to qurwa jest ? To nie chodzi o to , że zgubił ładunek , ale był wcięty . Ja tam osobiście jeżdżę od trzydziestu lat , ale nigdy nie byłem za kółkiem pijany, chociaż lubię wypić. Pytanie brzmi tak , dlaczego był wcięty ? W większości przypadków współczesna psychologia zakłada , że podłożem są zaburzenia emocjonalne , o czym pisałem w poprzednim poście.

Chłopak ma dwadzieścia dwa lata , a Wy już go na szafot prowadzicie . Miłosierdzie pierwszej próby :D

Na tejże drodze swego czasu popełniła samobójstwo pewna pani ładując się pod Tira. Wyrazy współczucia kierowcy. Nie był pijany , Ona też nie była pijana , taką podięła decyzję . Miała po prostu dość życia ... w stresie.

Stres spowodowany emocjami , to najczęstsza przyczyna zawałów i zaburzeń
osobowości . Nie wszyscy są na tyle silni psychicznie , żeby stres wytrzymać. Alkohol pomaga , wiem coś o tym :) Może dlatego młody był wcięty , ale to nie jest powód to tego , żeby gościa ad hoc oskarżać o próbę morderstwa czteroosobowej rodziny na czołówkę.

No weź wyluzuj . Proszę Cię Rogownica ... nota bene , czy to ma coś wspólnego z baranicą ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
27 maja 2018r. o 14:30
~~Tabaczkowy Szarłat napisał(a): ... A rolka papieru to żaden tam dobrobyt...


Zdziwil bys sie ceną jednej rolki..

Srednia cena osobowki w polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2018r. o 14:53
mir.ko napisał(a):
~~Tabaczkowy Szarłat napisał(a): ... A rolka papieru to żaden tam dobrobyt...


Zdziwil bys sie ceną jednej rolki..

Srednia cena osobowki w polsce


Mirek . Polska pisze się dużą literą . Walić ten papier :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Maczek niezalogowany
27 maja 2018r. o 15:20
Tirowiec standardowo jak ma pauze to wypija szesciopak piwa albo flaszkę. zapytajcie w przyparkingowych sklepach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrunatnyrudawy Ciemiernik niezalogowany
27 maja 2018r. o 15:42
Szkoda, ze sobie sam lba nie skrecil, jednego mordercy na drodze mniej by bylo... brak slow jakie gnoje siadaja za kolkiem....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.