Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga na wojska amerykańskie
~Perłowoszary Jesion niezalogowany
29 maja 2018r. o 21:35
no i fajnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Stokrotka niezalogowany
29 maja 2018r. o 22:21
~Perłowoszary Jesion napisał(a): no i fajnie
ciekawe ile państwo polskie zapłaciło za tą zabawe w wojenke na starym sprzecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2018r. o 22:30
Panie Majorze Arturze , czy mógłbym spytać ile ma Pan lat ? :) Bo jak ja w osiemdziesiątym trzecim jechałem na Drawsko z Trzeciego Drezdeńskiego Pułku Czołgów Średnich ... z Żagania , to podejrzewam , że Pana jeszcze na świecie nie było . I proszę sobie wyobrazić , że jak już zaczęły się ćwiczenia , to strzelaliśmy do amerykanów z kałachów ... nie ostrą amunicją , z nakładką na lufę do samopowtarzania . Strzelaliśmy do samolotów hamerykańskich z czołgów T-55 i T-72 , z okopów za namową ruskich , a Wy dzisiaj kolejnych okupantów wozicie po Kraju , jak gospodarzy. Ja wtedy byłem głupi , ale stopień majora to studia ... nie k...retyn bez matury , jak ja :)

Panie majorze , pytanie brzmi tak , ile pan ma z tej propagandy ... zegarek z chin , czy nadzieję na emeryturę :)

Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
30 maja 2018r. o 0:16
Żałosne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Papryka niezalogowany
30 maja 2018r. o 6:27
My Polacy mamy to do siebie,że zawsze musimy być pod czyjąś okupacją.Jak widzę tych niby obrońców ,to nie wiem czy śmiać się ,czy płakać .Często widuję ich na siłowni,ich poziom sprawności jest żałosny ,przysłali nam najgorszy sort za który musimy sporo płacić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowa Sanwitalia niezalogowany
30 maja 2018r. o 6:38
W miejscowości Trzebien nie ma rampy kolejowej. Wszystkie transporty kolejowe wyladowuja się na Pstrazu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Męczennica niezalogowany
30 maja 2018r. o 8:15
Pytanie do władz jednostki wojskowej w Bolesławcu: dlaczego na placu defilad na maszcie wisi jedynie flaga amerykańska? i to już od p rawie 2 miesięcy.Są dwa maszty, jeden pusty.Nawet w dniu święta flagi POLSKIEJ nie było. Jesteśmy w Polsce czy to już nie Polska.Maszty można zobaczyć przez płot na ul Artyleryjskiej.Porażka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Papryka niezalogowany
30 maja 2018r. o 8:24
~~Ciemnoczekoladowa Męczennica napisał(a): Pytanie do władz jednostki wojskowej w Bolesławcu: dlaczego na placu defilad na maszcie wisi jedynie flaga amerykańska? i to już od p rawie 2 miesięcy.Są dwa maszty, jeden pusty.Nawet w dniu święta flagi POLSKIEJ nie było. Jesteśmy w Polsce czy to już nie Polska.Maszty można zobaczyć przez płot na ul Artyleryjskiej.Porażka!
Jak już zostało napisane,my zawsze musimy być pod jakąś okupacją!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza