Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Standup w Concordii!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Nie mam nic do ukrycia
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka 12 czerwca 2018r. o 11:07
Koncepcja jednoczenia się starych wyjadaczy z gmin i miasta do powiatu ma sens, bo widmo przegranej zagląda w oczy. Na tej powiatowej szalupie ratunkowej pokojowo będzie jednak do czasu. Po pierwszej turze wyborów prezydenckich i wyborach do rad gmin i powiatu - po dwóch tygodniach rozegra się druga tura wyborów prezydenckich, w której Roman może przegrać, a wtedy do noszenia buławy w powiecie będzie więcej kandydatów, wśród wójtów i burmistrza również. Start Małkowskiego to kij w szprychy tego układu, gdyby nie on, to układ zabetonowałby się na kolejne dwie kadencje, przynajmniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowy Tulipanowiec 12 czerwca 2018r. o 11:33
W ratuszu morale bardzo słabe i liczą się z przegraną dlatego ustawiają wszystko do powiatu. Współczuję tylko powiatowym urzędnikom bo ratusz przeciągnie ważniejszych do powiatu.
To będą bardzo ciekawe wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak 12 czerwca 2018r. o 14:32
~~Groszkowa Lepnica napisał(a): Moja wizja : Roman szykuje się na Starostę i będzie w opozycji do Małkowskiego,który zostanie Preziem. Układ obecny w powiecie PO/SLD/ROMAN - potwierdza tę tezę. W starciu z Małkowskim przegra,raz z wypalenia zawodowego, dwa z powodu wyciągnięcia brudów na światło dzienne . Jedyną alternatywą dla Romana będzie ucieczka w powiat, gdzie KOALICJA przygarnie Romana, Zielinskich i Gabrysiaków. Nastanie kolejna wojenka w małym miasteczku nad Bobrem na 5 lat. Czuwaj!


Małkowski bez wsparcia Ziemi Bolesławieckiej i PiS-u się w tej rozgrywce kompletnie nie liczy. Prawdziwa batalia szykuje się miedzy Romanem a PIS-em . Pozytywną kampanię zaczyna budować Rudyk i może trochę w tym kociołku namieszać. Mucha poza marginesem a SLD nie ma kandydata. Tak to widzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowy Tulipanowiec 12 czerwca 2018r. o 14:38
Ziemia i Cołokidzi byli hamulcowymi Małkowskiego z uwagi na dobre relacje szefa ZB z Romanem. Wsparcia nie miał co choćby już widać. Rudyk w koalicji z Romanem. Ogrodnik poprze Małkowskiego w II turze a może i Rudyk się opamięta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik 12 czerwca 2018r. o 16:11
~Jasnopomarańczowy Tulipanowiec napisał(a): Ziemia i Cołokidzi byli hamulcowymi Małkowskiego z uwagi na dobre relacje szefa ZB z Romanem. Wsparcia nie miał co choćby już widać. Rudyk w koalicji z Romanem. Ogrodnik poprze Małkowskiego w II turze a może i Rudyk się opamięta.


Podliczając głosy do miasta i powiatu to ZB zdobyła w ostatnich wyborach najlepszy wynik co miało wpływ na wynik Małkowskiego. Bez ZB Małkowski nie istnieje i nie ma najmniejszych szans na II turę. W II turze spotka się Roman z Ogrodnikiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowy Tulipanowiec 12 czerwca 2018r. o 16:18
Pojęcia nie masz o czym mówisz. Po odejściu Małkowskiego i Molaka, ZB nie będzie miała w ogóle kandydata na prezydenta i poprą Romana, nawet będą mieli wspólne listy. I kto tu sobie nie poradził? Ja wiem że się boisz wygranej Małkowskiego ale zachowaj minimum rozumu i szacunku do faktów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płoworuda Tygrysówka 12 czerwca 2018r. o 16:25
Małkowski był twarzą Ziemi Bolesławieckiej. Po tych wyborach z ZB ostanie się może Abramowicz. Bez kandydata na prezydenta nie istnieją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowy Tulipanowiec 12 czerwca 2018r. o 16:44
Poza tym gdyby dla Małkowskiego ZB była wsparciem to by z niej nie odszedł. Dobrze zrobił skoro Cołokidzi wspiera Romana, a mógł przyjąć jakąś synekurę i żyć w partii prezesów. Nie zrobił tego i szacun.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.