Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wilki atakują w Mierzwinie
~~Piwny Czosnaczek niezalogowany
30 maja 2018r. o 21:50
~~Ceglastoczerwony Słonecznik napisał(a): W Azji ludzie jedzą psy i nikt nie robi z tego problemu. Podobnie jak nikt nie robi problemu, że lis zjadł kurczaka. Dobrze, że ktoś poruszył temat Bobrów. Jak starszy człowiek , który nie ma na opał zetnie suche drzewo bez zezwolenia żeby przeżyć zimę i nie ma na to zgody "Pana Urzędnika" to grozi mu więzienie. Jak bobry w jedną noc wytną kilka drzew żeby zjeść kilka gałązek to ekolodzy pieją z zachwytu że przyroda nam się odradza. Ludzie dopóki nie przestaną myśleć tak jak każą im media to będziemy mieli coraz mniej swobód. Media wmówiły ludziom, że trzymanie psów na łańcuchu jest barbarzyństwem ale jak zobaczą psa który idzie przez miasto bez smyczy to będą nawoływać do ukarania właściciela mandatem. Powiedzcie mi czym się rożni smycz długości 120 cm od łańcucha długości 10 metrów ? Pies na łańcuchu ma więcej swobody i nikt nim nie szarpie ja się zatrzyma!!!


Mogę napisać tylko, że jesteś id.....?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gołębi Mak niezalogowany
30 maja 2018r. o 22:00
Wilki. Do hanoi sprzedali. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pistacjowy Wiciokrzew niezalogowany
30 maja 2018r. o 22:47
No...to teraz wilki już mogą przychodzić po moje pieski...hłe hłe hłe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowawa Ostróżka niezalogowany
30 maja 2018r. o 23:35
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowawa Ostróżka niezalogowany
30 maja 2018r. o 23:38
Wilki boja sie ludzi i podchodza do gospodarstw tylko jak sa glodne. A skoro mamy u nas wilki to moze niech mysliwi przestana wybijac zsierzyne w lesie to problem sam sie rozwiaze. Poza tym psy sie trzyma w domu a nie w
Na dworze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobaltowa Pysznogłówka niezalogowany
31 maja 2018r. o 5:04
Trzeba uważać,bo mogą do mieszkania zapukać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
31 maja 2018r. o 5:46
~Zielonobrunatny Omieg napisał(a):
Wilk ma w lesie lepsze rzeczy do jedzenia i psy je w ostateczności no ale dlaczego jest doprowadzony do ostateczności? O tym pomyślcie.

Podano do stołu, jak to mówią, Bystre zwierzęta, po co uganiać się za sarnami jak przy domach łatwy łup.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17798
#grzes25 nieaktywny
31 maja 2018r. o 5:56
Wilki, jedzą psy w ostateczności ale jak wytępiły koziołki i sarny to polują na os łatwego
Pewnie będzie nie długo odstrzał wilka. Sarną itp. wytępią młode itd bo tak polują.
Sarny i Jelenie przy kilku wilkach nie maja szans.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.