Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stawiam na młodych ludzi
~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
6 czerwca 2018r. o 20:46
Stawia na tych młodych co to wyjechali z Polski za rządów jego partii? Litości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłoty Ogórecznik niezalogowany
6 czerwca 2018r. o 20:48
Rudyk ma rację. Trzeba inwestycje miejskie podporządkować temu celowi zadbać o tanie i dostępne żłobki i przedszkola oraz zadbać o to aby mieli gdzie się budować. Pracować mogą nawet poza Bolesławcem jeżeli tam lepiej płacą. Czekam na konkretne rozwiązania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 czerwca 2018r. o 21:59
a po co oni ''mają się budować '' jak mają obiecane ''trzy miliony mieszkań ''?

znasz ceny działek budowlanych? ;)
znasz bank który młodemu pracującemu ''na strefie'' za 2100 udzieli kredytu ?
wybudować żłobki i przedszkola?
za co?

ale to ''komuna '' była zła bo zakłady miały swoje przyzakładowe żłobki ...

już to widzę jak za jakiegoś ''rudyka'' czy innego ''nowaka '' wybuduje się tu żłobki i przedszkola ...hahahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłoty Ogórecznik niezalogowany
6 czerwca 2018r. o 23:43
Większa dostępność nie oznacza wcale budowania nowych obiektów. Ile będzie pustych obiektów oświatowych za rok? Roman nie wie co zrobić z budynkiem po bibliotece. A puste za rok Gimnazjum na Bielskiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Rudbekia niezalogowany
7 czerwca 2018r. o 6:07
~Rudozłoty Ogórecznik napisał(a): Rudyk ma rację. Trzeba inwestycje miejskie podporządkować temu celowi zadbać o tanie i dostępne żłobki i przedszkola oraz zadbać o to aby mieli gdzie się budować. Pracować mogą nawet poza Bolesławcem jeżeli tam lepiej płacą. Czekam na konkretne rozwiązania.


ŻŁOBKI , PRZEDSZKOLA POWINNY BYĆ TYLKO PRYWATNE.
Bez katechezy i dyrektorów.Po co budować.
Piekarnie są prywatne i jest z tym bardzo dobrze,Każdy chce sprzedać swoje i się stara.Dobrze będzie jak będzie więcej miejsc niż chętnych.Miasto precz odm budowlanki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Buk niezalogowany
7 czerwca 2018r. o 8:41
Mam nieodparte wrażenie,że Rudyk nie ma żadnego,konkretnego,namacalnego programu wyborczego.Jedynie o czym marzy to współpraca z Piotrem Romanem np. w roli wiceprezydenta.Jeżeli tak jest w istocie,to ta kandydatura nie jest z mojej bajki. W roku 2002 r Rudyk organizował kampanię wyborczą Romanowi,więc panowie znają się nie tylko z widzenia. Łączy ich deal polityczny i chłodna wykalkulowana gra o tron. W polityce nie ma przyjaźni, jest tylko interes.Ten wywiad zdaje się potwierdzać moje przypuszczenia.Obym się mylił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladożółty Lubczyk niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 15:57
Ja i tak będę popierać pana Macieja . Mało ... będę namawiać również innych do głosowania na tego młodego człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Sośnica niezalogowany
8 czerwca 2018r. o 16:22
~Bladożółty Lubczyk napisał(a): Ja i tak będę popierać pana Macieja . Mało ... będę namawiać również innych do głosowania na tego młodego człowieka.


no to dawaj namów mnie...może Ci się uda!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza