Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwają Dni Bolesławca
~~Zzieleniały Przebiśnieg niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 10:17
~Ciemnobursztynowy Pomidor napisał(a): I ja też urodzony w Bolesławcu i mieszkam w Bolesławcu.i tez chcem żeby dni Bolesławca to były dni Bolesławca a nie wszystko inne. Nawet stragany są chińskie! Lipa. No ale mam nadzieje ze to ostatnie podrygi Romana i spółki!

A ta Pani co siedzi przy stoliczku to kto Pani Prezydentowa czy co???????????
To Pan Prezydent Piotr R. to ile ma żon?????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Przebiśnieg niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 10:25
~Rdzawa Katalpa napisał(a): Emertyren party...


No co chcesz głównym stowarzyszeniem wspierającym Piotra Romana to stowarzyszenie emerytów i rencistów, bo tylko mu zostały leśne dziatki i babcie, bo ta tania siła robocza co ją wysłał do pracy w strefach do obcego kapitału nie chce na niego patrzeć. Czas na odlot Panie Roman teraz cała Polska jest specjalną strefą gospodarczą i z tym sobie Pan już nie poradzi, bo bajeru dla naiwnych emerytów nie da się wstawić na ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Morwa niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 13:05
A kiedy będą dni reemigrantów z innych części Europy, którzy zamieszkali po drugiej wojnie w Bolesławcu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Czereśnia niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 13:26
Widocznie tzw, Jugolom jeszcze się chce coś robić. mieć zespół. mieć co pokazać a Ci wszyscy wyżej wypowiadający się, urodzeni w Bolesławcu nie mogą nic sami od siebie, to się się nie dzieje nic bez zaangażowania, bez pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawy Pomidor niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 13:38
Ja mam korzenie z Bośni ale z opowiadań babci wiem ,że tam wcale nie było tak extra tępili Polaków jak obecna władza uciekinierów z Syrii. To jest powód do wysławiania braci bośniaków czy horwatów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrązowa Acidantera niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 15:40
Polaków może tępili, ale nie wszyscy, którzy tu przyjechali nimi byli, a swojaków nie tępili i właśnie im najbardziej zależy na podtrzymaniu swojej kultury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Winobluszcz niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 19:52
JAK CO ROKU LIPA I JESZCZE RAZ LIPA I DO TEGO DESZCZ I ZIMNO JUŻ NIE WSPOMNĘ ŻE CO DO WYSTĘPÓW TO TEŻ SZAŁU NIE MA!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miodowy Cypryśnik niezalogowany
25 czerwca 2018r. o 19:23
tradycyjnie dni Bolesławca to lipa od tych Bałkany to człowiek już czkawki dostaje repertuar pożal się Boże strata czasu jeśli nie macie co pokazać to to zlikwidujcie bo chałas tyko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.