Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwają Dni Bolesławca
~Ciemnobursztynowy Pomidor niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 21:07
I ja też urodzony w Bolesławcu i mieszkam w Bolesławcu.i tez chcem żeby dni Bolesławca to były dni Bolesławca a nie wszystko inne. Nawet stragany są chińskie! Lipa. No ale mam nadzieje ze to ostatnie podrygi Romana i spółki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowozłoty Kosaciec niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 23:00
To pewnie z okazji dni Bolesławca jakiś s...y**n przywiózł i wysypał mega ilości swoich śmieci pod pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Oprócz kartonów i plastików na obdarzył mieszkańców również kosztem wywiezienia i utylizacji foteli samochodowych. Jak długo mieszkańcy będą ponosić koszty takich leniwych ścierw i bękartów.
Może by tak nasze wladze, idąc wzoremw innych miejscowości założyli monitoring w takich punktach.
Pozdrawiam myślących włodarzy miasta.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowozłoty Kosaciec niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 23:04
Celem uzupełnienieniandodam tylko, że ten krec a*y, tępy nieznany bękart zamiast wywiezienia swoich śmieci do PSZOK podrzucił na Plac Pokoju.
Dodam tylko, że to nie pierwszy raz jakiś ... zaśmieca ten punkt zbiórki odpadów wtórnych.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoróżowy Kokorycz niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 7:12
Polecam pitę, szczególnie z cienkim ciastem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Rozchodnik niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 8:16
Nie mam korzeni Bałkańskich ale muzyka była przednia Ostatni zespół grał przez ponad 2,5 godziny utwory Światowe w tym i nasze np Mój przyjacielu " wytańczyłem się od początku do końca ich muzykowania mimo 65 lat .Albo się zna i lubi muzykę /sam po grywam/ albo szuka się dziury w całym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 czerwca 2018r. o 8:28
muzykę ?
to ona tam była?

była pita to było pitolenie w ''bonusie''
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19458
#kuriozum nieaktywny
24 czerwca 2018r. o 8:33
No i ok sądni kultury bałmańskiej, super.
A kiedy będą dni Bolesławca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siwy Enkiant niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 9:55
Już od dawna nie ma dni Bolesławca tylko dni prezydenta i chłam! Na wioskach robią lepsze i większe imprezy! Co mnie obchodzą Bałkany? Ja z Bolesławca i tylko z Bolesławca jestem!! Widać Bolesławiec nie ma nic do pokazania skoro posilkuje się jugolami i okolicznymi wioskami! Zero pomysłu byle by zrobić imprezę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza