Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwają Dni Bolesławca
~~Piernikowa Piwonia niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 18:49
Podobnie ja.
niech Dni Bolesławca będą dniami Bolesławca, watpię aby Dni Świdnicy były poświecone Francji,czy inne dni Gorzowa były skupione na kulturze koreańskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwona Smagliczka niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 19:17
Zero ludzi. Gdyby nie zespoły z okolicznych wiosek to nie byłoby nikogo. Dla kogo ta impreza panie Roman za nasze pieniądze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Ubiorek niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 19:29
~Złotawordzawa Sośnica napisał(a): Ja też nie mam korzeni bałkańskich i też mam już powyżej uszu tych tematycznych imprez. Jedna w roku - ok. Ostatnio była w Bolesławicach. Dajcie nam wreszcie święto miasta, a nie w kółko Bałkan.


... ale Romana rodzina wywodzi się ze wsi z Bośni!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Winnik niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 19:45
Czyżby słowiańska klątwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Łubin niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 19:46
Starosta Kwaśniewski nie doczekał wspólnego świętowania POwiatu z Miastem tych pięknych dni. Był wielkim miłośnikiem kultury bałkańskiej w opozycji do Romana i nie miał bałkańskich korzeni!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 19:48
Oby nowy prezydent z tym skończył. Bo mam wrażenie że to impreza dla reemigrantów z okolicznych gmin. A oni mają swoje Bałkanice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Werbena niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 19:51
~~Żółtopomarańczowy Łubin napisał(a): Starosta Kwaśniewski nie doczekał wspólnego świętowania POwiatu z Miastem tych pięknych dni. Był wielkim miłośnikiem kultury bałkańskiej w opozycji do Romana i nie miał bałkańskich korzeni!

Darek patrzy tam z góry i nie dowierza co zrobił jego następca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Rogownica niezalogowany
23 czerwca 2018r. o 20:59
~Złotawordzawa Sośnica napisał(a): Ja też nie mam korzeni bałkańskich i też mam już powyżej uszu tych tematycznych imprez. Jedna w roku - ok. Ostatnio była w Bolesławicach. Dajcie nam wreszcie święto miasta, a nie w kółko Bałkan.





ja tez nie rozumiem tego powiązania..co ma piernik do wiatraka..dni Bolesławca powinny być dla nas mieszkańców, tych młodszych również...wiekszość urodziła się juz w Bolesławcu ,chcielibyśmy godnie obchodzic te dni..a Bałkancy niech se w swoim gronie swietują...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.