Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ogrodnik kandydatem PiS
~Ciemnożółty Lubczyk niezalogowany
25 czerwca 2018r. o 14:09
JA polecam konkretny czlowiek lepszy od Romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółta Jeżówka niezalogowany
25 czerwca 2018r. o 14:37
~Makowy Dereń napisał(a): Zapytajcie Pana Ogrodnika o zarobki w jego firmie i o tym jak traktuje sie pracownikow. Mialem okazje poznać tego Pana i powiem ze szczerze nie polecam głosować na niego.

To Ogrodnik też szarpie za włosy kobiety ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistorudy Winobluszcz niezalogowany
25 czerwca 2018r. o 15:34
Ogrodnik tak się nadaje na prezydenta miasta jak Macierewicz na ministra obrony !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mlecznoróżowy Hibiskus niezalogowany
25 czerwca 2018r. o 23:32
Brawa i jeszcze raz brawa dla komentarza przez Oliwkowy Rozchodnik! Ja też chcę wiedzieć co za szkoła tak uczy!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Hutujnia niezalogowany
26 czerwca 2018r. o 6:59
TO KOKRETNY KANDYDAT. MA WIELKIE SZANSE WYGRAĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrązowy Topinambur niezalogowany
26 czerwca 2018r. o 7:10
Precz z pisowskimi klamcami. Na emeryturę a nie prezydenta mu się zachciało. Młodych ludzi trzeba a nie w podeszłym wieku! Jestem zdecydowanie na nie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Szałwia niezalogowany
26 czerwca 2018r. o 22:49
Panie Ogrodnik ma Pan do spełnienia swoje obietnice- obowiązek będąc vice Prezydentem - OŚWIETLENIE ULICY II ARMII WOJSKA POLSKIEGO. Wyliczył Pan nawet dokładnie ile to lamp i jakie koszty a ciemno jest do dzisiaj. Od 2000 roku sa tylko obiecanki w tym temacie. Program ten ma już 18 lat tak się tym zajmuje nasz Urząd i radni. Wyborcy są potrzebni tylko do wyborów. Wstyd i po co te wybory ściema i obłuda.
mieszkańcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Czubatka niezalogowany
27 czerwca 2018r. o 7:45
A jaka jest kondycja zarządzanej przez jegomościa Ceramiki. Wszystkie inne kwitną a tam ponoć cieniutko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza