Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni nie chcieli wysłuchać mieszkańców
~Morska Jeżówka niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 19:42
Byleby dostać się do rady a potem....wolna ....amerykanka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Limnantes niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 20:52
skorn napisał(a): Nie głosować na te hołotę.


~Szmaragdowy Szarłat napisał(a): Warto też zauważyć że konkurencyjny portal nie zająknął się choćby o sprawie mimo iż byli na sesji. Oraz to że próbuje obśmiać Impuls. O czym to świadczy?

Że to pseudodziennikarskie świnie?

Z tego portalu na zamówienie Cara kopiują Gliniadę, obśmiewają konkurencję panującego oraz uprawiają propagandę sukcesu . Po prostu walczą o przetrwanie razem ze swoim chlebodawcą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 21:13
No a jak te mendy nieistotne mają atakować swojego żywiciela? Układ zrobi wszystko żeby przetrwać. To są ogromne pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Mina niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 3:33
Nie dopuszczenie mieszkańców do zabrania głosu podczas sesji prze Przewodniczącego Kowalskiego pokazuje w całej swej rozciągłości słabość Prezydenta Pitra Romana w trakcie sesji pan prezydent wyraził zdanie - Jestem zaskoczony tą sytuacją wiec nawet nie mówiłem radnym jak mają głosować w sprawie udzielenia głosu mieszkańcom. jego słabość lub pokrętne tłumaczenia podkreśla jego dotychczasowa postawa - wszak protestującym mieszkańcom powiedział wprost- że to Rada tak przegłosowała a on z tym nie ma nić wspólnego i nie może w niczym pomóc, Panie prezydencie Mieszkańcy naszego miasta to ludzie, którzy cierpią poszczególne swoje niedole związane z pańskim załatwianiem Naszych spraw a rachunek wypłacą wraz z kumulacją w tegorocznych wyborach. Pomoże nam w tym" pamięć Słonia" i o słoniach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Jeżyna niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 6:50
~~Miętowa Mina napisał(a): Nie dopuszczenie mieszkańców do zabrania głosu podczas sesji prze Przewodniczącego Kowalskiego pokazuje w całej swej rozciągłości słabość Prezydenta Pitra Romana w trakcie sesji pan prezydent wyraził zdanie - Jestem zaskoczony tą sytuacją wiec nawet nie mówiłem radnym jak mają głosować w sprawie udzielenia głosu mieszkańcom. jego słabość lub pokrętne tłumaczenia podkreśla jego dotychczasowa postawa - wszak protestującym mieszkańcom powiedział wprost- że to Rada tak przegłosowała a on z tym nie ma nić wspólnego i nie może w niczym pomóc, Panie prezydencie Mieszkańcy naszego miasta to ludzie, którzy cierpią poszczególne swoje niedole związane z pańskim załatwianiem Naszych spraw a rachunek wypłacą wraz z kumulacją w tegorocznych wyborach. Pomoże nam w tym" pamięć Słonia" i o słoniach.


Nie śpiesz ?
Pamiętam " TRĄBA SŁONIA "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowa Trzmielina niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 8:51
A niech mi tylko w kampanii jakiś kandydat od Romana zapuka do drzwi, to też go "posłucham", ale to ja wtedy będę mówił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowawożółta Czeremcha niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 10:20
Ciekawe kiedy zajmą się odpowiednie służy tymi co szybko robili zmiany w planowaniu tego rejonu miasta. I czy już jest burza mózgów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 11:31
Czy to prawda że architekt dewelopera jest równocześnie miejskiej komisji urbanistyczno-architektonicznej przy prezydencie miasta? Warto sprawdzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie