Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni nie chcieli wysłuchać mieszkańców
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 13:51
Bernard napisał(a):
~~Jaskrawoniebieska Frezja napisał(a): Ja to wiem że będę głosował za Panem Prezydentem PIOTREM ROMANEM bo tylko jemu jest być Ojcem tego miasta i ja będę przy jego boku i jak ja będę mówił i gadał to ty bendzież słuchał i na kolanach klenczał


Ojcem i Matką!

No i Bratem z braterstwem zapisanym w dawnej konstytucji do Związku Radzieckiego bo stąd bierze się jego miłość do putinady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seledynowa Kostrzewa niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 14:16
Dla tych co szukają nas Mieszkańców kontakt przez portal Bolec Info który nas wysłuchał i nam pomaga .Dla ścisłości przewodniczący nawet nie dał wniosku do odczytania przypomina to obrady Sejmu kto ma władzę ten ma mikrofon. Ale są jeszcze co słuchają i na Wniosek pana Muchy wszyscy się dowiedzieli że mieszkańcy chcą zabrać głos. Ale rada odrzuciła to przez głosowanie nawet nie wprowadzając radnych w sprawę. Jak można głosować za czymś czego się nie zna. Medale statuetki rozdaje się. Nie długo wybory a mieszkańcy jak coś chcą niech się mie wypowiadają . A najlepiej wyjadą. 3000 ludzi opuściło miasto .Woli gminę i spokój i uczciwość w planach. Na osiedlu miały stać domki jednorodzinne a nie bloki. Może niech wbudują do pierwszego piętra i sprawia rozwiązana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 16:10
A może Pan przewodniczący rady zapozna się z pismem mieszkańców i na następnej radzie da jakiś głos burknie może tak jestem za, a nawet przeciw bo jeszcze nie wiem co na to pryncypał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 21:55
~~Ziemistoszary Jesion napisał(a): A może Pan przewodniczący rady zapozna się z pismem mieszkańców i na następnej radzie da jakiś głos burknie może tak jestem za, a nawet przeciw bo jeszcze nie wiem co na to pryncypał.

Tak sobie myślę, że chaos urbanistyczny nie wymaga pośpiesznego załatwienia sprawy ale załatwić trzeba bo integracja bolesławian nie może polegać na tym byśmy siedzieli sobie na kupie choć jak dalej sobie myślę to Pan Prezydent Rezydent lubi kupę, bo jej nikt nie rusza do dziś. Są odważni co chcą ją ruszyć, hej bolesławianie pomożemy ruszyć tę kupę co wprowadza chaos urbanistyczny, Ale jest nadzieja bo co dobre z chaosu się rodzi tylko w tym problem, że nie Panu Prezydentowi Piotrowi R.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 22:42
Roman wie że przegra. Szykuje się na starostę. Jest opcja że bedzie chciał się dogadać z Małkowskim , wzamian za to nie wystartuje w prezydenckich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
1 lipca 2018r. o 23:09
Okazuje się że gdyby nie działania Impulsu to w mieście nie byłoby w zasadzie opozycji i alternatywy i Roman wygrałby kolejne wybory. Ale po bajerach jakie otwiera i co robi w roku wyborczym to widać że w ratuszu są mega wystraszeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
2 lipca 2018r. o 10:25
Akcja ma szanse powodzenia. Jakieś dwa lata temu protesty mieszkańców zablokowały budowę szeregowca w miejsce bliźniaka przy ul. Jarzębinowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
5 lipca 2018r. o 23:09
Czy coś w sprawie wiadomo Pan Prezydent wytłumaczył się już z chaosu urbanistycznego na ulicy Rotmistrza Pileckiego a co na to Pan Przewodniczący Rady Miasta Jarosław Kowalski nadal sprawę zamiata pod dywan i przydeptuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.