Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

11445
PanM
29 czerwca 2018r. o 15:51
~Oranżowa Aksamitka napisał(a): Najwiekszsa porazka rzadow PIS na liscie hanby jest to, ze takie cos jak przemyslaw moszczynski chodzi jeszcze na wolnosci i ma dostep do Internetu. Za te antypolskie tresci to ci sie nalezy...


No proszę , aż trudno uwierzyć że skromny panM jest tak wielkim zagrożeniem dla PiS że aż trzeba go anonimowo hejtować.
Niestety to wy sympatycy członkowie i poplecznicy PiS macie powody do strachu i wstydu .Dlatego wszyscy piszecie tu z tyldy.
Wy to najbardziej obrzydliwa formacja jaka pojawiła się w Polsce po wojnie .To że jeszcze nie każecie mordować przeciwników politycznych wynika ze zbyt małej waszej władzy.
Nawet to powyżej jasno demaskuje intencje niektórych z was.
" Oranżowa Aksamitka " osadził by mnie w więzieniu i pozbawił dostępu do internetu.
Żenującym jest polemika z takimi tchórzliwymi anonimowymi nienawistnikami.[img=1530280264_f3gkd39.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowa Aksamitka niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 17:45
A po co sie podpisywac? Ja juz wiem, jaki z ciebie gagatek. Na komendzie i w prokuraturze nke maja cie dosc? Ty ciagle klamoesz z imienia a ja mowie, co o tobie mysle z tyldy i co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oberżynowa Skalnica niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 17:48
Do Pana M jak masło. Idź gościu do lekarza na psychiatrie, może coś poradzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowa Aksamitka niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 17:57
Gdzie oranzowa aksamitka, czyli teraz ja, napisala, ze jest zwolennikiem PIS-u? Nie musze byc zwolennikiem, by cie gosciu nie trawic i pisac, co o tobie mysle. Nie cierpie cie, bo najezdzasz na Polske i Polakow. Nawet ostatnio odnosnie mistrzostw. Dlaczego nie gratulujesz siatkarzom? Bo prawdopodobnie masz problemy z erekcja i twoje zycie seksualne skonczylo soe jakies 45 lat temu. Na bolec.info neszcze sie opanowujesz, ale juz na fb nie i jak tylko uda mi sie zalogowac to powklejam twoje wypociny z facebooka, bo nie wszyscy maja, a ludzie z tego portalu tez niech wiedza, jaka dobra z ciebie szuja.
Ps. Do admina. Slaczego nie moge sie wlasnie zalogowac na innym komputerze, mimo poprawnego loginu i hasla?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowa Aksamitka niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 17:58
Gdzie oranzowa aksamitka, czyli teraz ja, napisala, ze jest zwolennikiem PIS-u? Nie musze byc zwolennikiem, by cie gosciu nie trawic i pisac, co o tobie mysle. Nie cierpie cie, bo najezdzasz na Polske i Polakow. Nawet ostatnio odnosnie mistrzostw. Dlaczego nie gratulujesz siatkarzom? Bo prawdopodobnie masz problemy z erekcja i twoje zycie seksualne skonczylo soe jakies 45 lat temu. Na bolec.info neszcze sie opanowujesz, ale juz na fb nie i jak tylko uda mi sie zalogowac to powklejam twoje wypociny z facebooka, bo nie wszyscy maja, a ludzie z tego portalu tez niech wiedza, jaka dobra z ciebie szuja.
Ps. Do admina. Slaczego nie moge sie wlasnie zalogowac na innym komputerze, mimo poprawnego loginu i hasla?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 czerwca 2018r. o 18:04
Krytykować władzę trzeba i należy, ale taka zoologiczna nienawiść jest ciężkostrawna i przynosi odwrotny skutek.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Języczka niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 18:11
~Oberżynowa Skalnica napisał(a): Do Pana M jak masło. Idź gościu do lekarza na psychiatrie, może coś poradzą.

Tobie nawet psychiatra nie pomoże CZUBIE .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
29 czerwca 2018r. o 18:22
PanM napisał(a):

No proszę , aż trudno uwierzyć że skromny panM jest tak wielkim zagrożeniem dla PiS że aż trzeba go anonimowo hejtować.


Bez urazy... ale nie jest Pan żadnym zagrożeniem dla PISu. Produkuje Pan tematy, jeden za drugim i praktycznie w każdym jest ta sama treść... PIS jest ZuY.
No jest zUy jest.
Niech Pan pamięta... od nadmiaru cukru można się porzygać, a Pan słodzi i słodzi :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.