Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie będzie Bluesa nad Bobrem 2018
~Czarniawy Bodziszek niezalogowany
2 lipca 2018r. o 12:50
Ja na Pana miejscu zasięgnęła bym języka u źródła o dopiero potem niczym wróżbita Maciej przepowiadała czarną przyszłość ale cóż ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
2 lipca 2018r. o 12:56
~Czarniawy Bodziszek napisał(a): Ja na Pana miejscu zasięgnęła bym języka u źródła o dopiero potem niczym wróżbita Maciej przepowiadała czarną przyszłość ale cóż ...


Czyli profil BnB nie jest źródłem? Wiem, że strona nie jest. A FB jest przynajmniej mniej enigmatycznym niż władze stowarzyszenia. Nikt nie przepowiada czarnej przyszłości. Przypomnieliśmy tylko czarną przeszłość i efekty poprzedniej współpracy tego typu.

To też warto sobie przypomnieć: https://bobrzanie.pl/2017/08/05/amfiteatr-imienia-chucka-berryego/

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarniawy Bodziszek niezalogowany
2 lipca 2018r. o 14:01
Komu jest ona potrzebna ta czarna przeszłość ?może warto patrzeć w przyszłość i tak po prostu napisać trzymany kciuki !powodzenia !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Kokorycz niezalogowany
2 lipca 2018r. o 14:09
Jak to jest, mamy w naszym mieście ludzi z pasją co tworzą rozpoznawalne marki zarówno w Polsce jak i zagranicą?, którym się chce poświęcać swój czas i energię?Jjak impreza jest rozkręcona to przychodzi ratuszowa .................(wstawić dowolne) kładzie na tym łapę i wszystko rozp....la. To pokazuje miernotę tych ludzi. Wyobrażają sobie, że jak to przejmą to będą mogli ogrzać się w świetle danej imprezy. Niestety, są tylko miernotami, które nie potrafią niczego pociągnąć, nie mówiąc już o wymyśleniu czegoś oryginalnego( a nie sorry, parady śmieciarek nie ma chyba w żadnym mieście). Może mi ktoś pokazać ich realny sukces? Ciągle tylko wały wychodzą (Łokietka, Pileckiego, Jeleniogórska- jak tam człowieczku bez nazwiska, dofinansowanie na zbiornik już dostałeś, czy sprawa nadal w sądzie kasacyjnym?). Kończ waść, wstydu oszczędź. Jakbyś miał honor to byśmy już twojej opalonej buźki nie oglądali, ale nie, teraz pchasz się do powiatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
2 lipca 2018r. o 14:13
Blues to muzyka niszowa nikt tego nie słucha. Byłem na koncercie w Kliczkowie ,cała publiczność to około 100 osób.Stadion miejski z pewnością ,zapełnią różne Sławomiry i Zenki Martyniuki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
2 lipca 2018r. o 16:04
~~Atramentowy Tulipanowiec napisał(a): Blues to muzyka niszowa nikt tego nie słucha. Byłem na koncercie w Kliczkowie ,cała publiczność to około 100 osób.Stadion miejski z pewnością ,zapełnią różne Sławomiry i Zenki Martyniuki .


Nie masz pojęcia o co chodzi w Blues nad Bobrem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Perowskia niezalogowany
2 lipca 2018r. o 16:40
No widzisz Bernard powołujesz się na Fb - a tam jak byk napisane że przewidują koncert latem u pod szyldem BnB.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 lipca 2018r. o 18:11
kiedy przed laty usłyszałem wiadomość o koncercie Chucka tutaj ,w tym grajdołku , wyśmiałem to na samym starcie ...
pamiętam komentarze ...hahahaha
pamiętam ...
teraz po latach pisze się o tym w ten sposób że ''nie sprawdzono'' czy ''nie wiedziano''
kurna ! ludzie !wystarczyło wejść na oficjalną stronę Berry'ego i wszystko by było wiadome ;)
nie za bardzo już pamiętam ale w tym czasie Berry miał grać w Orlando ...

dzisiaj to co najwyżej możecie obiecać to siostry Godlewskie ...hahahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza