Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie dam się zastraszyć
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
15 lipca 2018r. o 13:28
doceniam brak kontaktu ze strony redakcji, to bardzo wymowny znak braku zainteresowania sprawami społecznymi i jednocześnie zdementowanie deklaracji zawartej w artykule, jakoby redakcję obchodziły sprawy ogółu.
widać przykład idzie z góry, gdzie gęba gada coś odwrotnego do tego, co robią ręce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
15 lipca 2018r. o 13:33
ale może to tylko przeoczenie lub zapomnienie? ;)
podsyłam zatem bardzo palący temat, o którym media głównego ścieku ani mru mru, a tu chodzi o likwidację polskiego rolnictwa:

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/07/czy-trwa-egzekucja-polskiego-rolnictwa/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/07/czy-rolnik-polski-skazany-jest-na-zaglade/

oraz ostatni protest rolników w Wa-wie

może tym zagadnieniem zainteresuję redakcję, może lokalnie medialna interwencja da efekt w kwestii skupu płodów rolnych po cenach uczciwych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
15 lipca 2018r. o 14:21
Zapraszamy do biura Redakcji Bolec.Info.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
15 lipca 2018r. o 16:24
emem napisał(a): Zapraszamy do biura Redakcji Bolec.Info.


Rozumiem, że to zaproszenie dla mnie osobiście?
Dziękuję nie jestem zainteresowany marnotrawieniem mojego cennego czasu na pogaduchy przy kawie.
Wskazałem pilne zagadnienia, którymi redakcja powinna się zainteresować, chętnie podeślę więcej zagadnień, ale ciężka śledcza robota należy do dziennikarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
15 lipca 2018r. o 16:43
proszę bardzo kolejny temat: https://jackcaleib.com/medium/4106e617
popytajcie w dolnośląskich szpitalach, co robią z abortowanymi płodami, niech przedstawią jakieś dokumenty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
15 lipca 2018r. o 16:57
Zapraszam do biura Redakcji, abysmy mogli poznac szczegoly tematu.
Jezeli przedstawienie tematu w redakcji jest dla Pana marnotrawieniem Pana czasu, to najprawdopodobniej zajmowanie sie tematem bedzie marnotrawieniem czasu dziennikarza. Jezeli jest jednak inaczej - zapraszam na Bohaterow Getta 2.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 lipca 2018r. o 16:59
marnujesz juz czas podrzucajac takietematy. dobrze wiesz ze zadna tego typu strona nie zajmuje sie trudnymi i niebezpiecznymi dla niej tematami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnawa Celozja niezalogowany
15 lipca 2018r. o 18:04
Bo to kosztuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza