Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BMW uderzyło w drzewo
~~Szmaragdowozielony Modrzew niezalogowany
6 lipca 2018r. o 6:37
A dlaczego ci z BMW jeżdżą tyłem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
6 lipca 2018r. o 7:35
Jak tatuś zostawił auto na wstecznym to potem synek tyłem jeździ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sinawy Sadziec niezalogowany
6 lipca 2018r. o 10:28
Beemki lubia drzewka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Przebiśnieg niezalogowany
6 lipca 2018r. o 10:45
~Ciemnogranatowa Sosna napisał(a): Ludzie co wy piszecie...
Bo BMW, a jakby to jakiś wieśniacki Volkseagen był to by nie było tych głupich komentarzyków typu "szkoda drzewa" "BMW - bo mogę wszystko" itp.
Zachowujecie się jak banda wieśniaków i buraków, bo jak ma dobre auto to trzeba go zgnoić jakiej marki samochodem jeździ.


auto jak auto ,tylko (trza nim umić jezdzić)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Pierwiosnek niezalogowany
6 lipca 2018r. o 22:18
~~Rudozłota Lepnica napisał(a): Najgorsi kierowcy to ci co jeżdżą BMW i Audi. Jeżdżą tak, że spychają innych na drogach, bo jedzie BMW albo Audi wielki pan, ale bez rozumu i jakiejkolwiek wyobraźni co może się stać.




Najgorsi to Ci co jeżdżą VW kupią za grosze Golfa lub Passata myślą że mają samochód, jedni są zawali drogami, drudzy oglądają fb podczas jazdy i to jest naprawdę niebezpieczne, Gościu popełnił błąd a że to nie jest VW to na pewno odczuje po kieszeni i może nauczy się jeździć lub popełniać błędy, szczególnie te związane z jazdą mogące zrobić krzywdę komuś postronnemu. A Ci chelatujący na BMW i ich kierowców przestańcie zazdrościć i weźcie się do pracy róbcie po 12-14 godzin dziennie to będzie was stać na BMW i się będziecie mogli rozbijać normalnym autem a nie mówić jak moje 1,9 to mało nie pali.

PS. mam nadzieje ze kierowca nie miał bogatych rodziców co mu kupil
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Przebiśnieg niezalogowany
6 lipca 2018r. o 22:31
Ty pierwiosnek ,post wyżej przeczytaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobrązowa Pragnia niezalogowany
6 lipca 2018r. o 22:34
Dobrze ze nikt nie przechodzil chodnikiem..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Aralia niezalogowany
6 lipca 2018r. o 22:37
Ja również widziałam jak kierowca tego auta wchodził ślizgiem w zakręty. I nie potrzebne są progi spowalniające, ale trochę rozumu.
APEL do POLICJI - nasze miasto jest monitorowane, czy naprawdę nie widzicie tych ,,wyczynów,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.