Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

prywatny folwark na mszy niedzielnej 08 lipca na 18 w bazylice

2900
#falco nieaktywny
9 lipca 2018r. o 21:11
cieszysz się ?
nie łżyj w żywe oczy ...

moje ''frustracje'' zaprzątają twój spokój a powinno coś innego ...
ale jesteś zbyt pusta ,zbyt ''nadęta '' by dokonać własnej ,obiektywnej samokrytyki ...

bawisz mnie -nic więcej ...
ja nie potrafię ci współczuć bo ani mnie ''ziębisz ani parzysz''
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Wielosił niezalogowany
9 lipca 2018r. o 21:26
jest w każdym temacie, znawca religijny, ekspert polityczny, i wiele innych... człowiek o niezwykle bogatej wiedzy, jestem pod wrażeniem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 lipca 2018r. o 21:47
Teraz mi tak smutno ... Mogłeś mi tego nie pisać ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 lipca 2018r. o 22:07
mogłaś do mnie nie pisać ...
nigdy cię do tego nie zachęcałem

jest ci smutno?
bardzo mnie to cieszy ...

napisz do skorna aby rozbawił cię jakimś ''żarcikiem '' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Różanecznik niezalogowany
9 lipca 2018r. o 22:13
~~Żółtoszara Krwawnica napisał(a): tego typu atrakcie jak śpiewanie pomyślności dla dzieci jednego z szfarzy jest niestosowne, można to praktykować po zakończeniu mszy i udzieleniu błogosławieństwa, bo nie każdy z uczestników mszy ma ochotę uczestniczyć w tak błachych jubileuszach a jeśli już to traktować wszystkich jednakowo czyli wszystkim jubilatom za których jest msza śpiewać 100 lat ale myślę że ludzie zaczną wcześniej opuszczać msze, przed błogosławieństwem, ks. Janusz jak podkreślił swoje uczestnictwo w przyjęciu to mógł śpiewać na nim pomyślności

Tak was traktuje jak na to pozwalacie.Więc nie biadol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 lipca 2018r. o 22:26
''Bp Antoni Dydycz poinformował pielgrzymów Rydzyka, że przeciw PiS występują "zespoły i grupy, które w historii uderzały w przedstawicieli narodu, były przestępcze, zbrodnicze, pochodzenia faszystowskiego czy komunistycznego". ''


ot jak ''pan biskup '' robi z ludzi idio,tów albo ''parafian''
(jak kto woli ...hahahah)

pieprzony hipokryta zapomniał jak w 2014 roku zapisał się do komitetu honorowego podczas manifestacji KOD-u


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
9 lipca 2018r. o 22:30
W 2014 już istniał KoT?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
9 lipca 2018r. o 23:04
pewnie faktury juz lecialy za uslugi informatyczne :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza