Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ziemia nie ma kandydata na prezydenta
~~Perłowa Bergenia niezalogowany
12 lipca 2018r. o 16:21
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a):
~~Miętowa Mina napisał(a): produktem ubocznym" pana C" była ziemia, przypomnijmy sobie kandydatów z tej flanki-kandydat na prezydenta miasta w wyborach
- 2002r. Konopka Krzysztof uzyskał czwarty wynik i w drugiej turze nie poparł nikogo z konkurujących - Roman: Burniak
- 2006 Stefanik Wiesław cz ktoś go pamięta?
- 2010 Jancelewicz Dariusz - obecnie sądzi się z panię z Veto
- 2014 Maciej Małkowski - ogromne zaskoczenie w tamtych wyborach
Pan Edmund lepiej nich powie od kiedy jego córka pracuję w jednostce podległej urzędowi miasta , to wszystko tłumaczy, tylko oni wciąż zaklinają rzeczywistość zamiast poprzeć Małkowskiego i pokazać jaja to oni żyją przeszłością i wspomnieniami własnej układowości przez lata WSTYD!



Śmieszny jesteś. Najpierw rynsztok oskarżeń wobec ZB a później zdumienie,że nie ma poparcia dla Małkowskiego. Tym samym ich były kandydat nawet nie załapie się do drugiej tury. Mistrzostwo świata.

To Niech Janek wystawi kandydaturę Relicha przecież zawsze otaczał go parasolem bezpieczeństwa politycznego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarny Kuklik niezalogowany
12 lipca 2018r. o 16:40
Dobrze widzieć Pana w dobrej formie. Przyjemnie słuchać człowieka, który się realizuje. Uszanowanie Panie Profesorze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Terakotowy Złocień niezalogowany
12 lipca 2018r. o 16:45
Mam ochotę ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoczarna Bylica niezalogowany
12 lipca 2018r. o 17:07
panie relichu startuj pan na prezydenta ma pan ode mnie poparcie będzie pan dobrym prezydentem anie tam małym miasteczku się pan marnuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowy Cedr niezalogowany
12 lipca 2018r. o 17:32
Ziemia nie ma kandydata na prezydenta - każdy prezydent będzie kiedyś musiał iść do ziemi. Takie przesłanie dla kandydatów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Pustynnik niezalogowany
12 lipca 2018r. o 19:26
~Srebrzystoczarna Bylica napisał(a): panie relichu startuj pan na prezydenta ma pan ode mnie poparcie będzie pan dobrym prezydentem anie tam małym miasteczku się pan marnuje


tak, tak panie relichu startuj pan koniecznie. ci źli ludzie z nowogrodxca co tak panu dogryzają są niewdzięczni. niedoceniają geniuszu pańskiego. mój głos pan juz ma i somsiadka z pierszego pięntra też chce głosować na pana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Kuflik niezalogowany
12 lipca 2018r. o 20:12
~~Jaskraworudy Pustynnik napisał(a):
~Srebrzystoczarna Bylica napisał(a): panie relichu startuj pan na prezydenta ma pan ode mnie poparcie będzie pan dobrym prezydentem anie tam małym miasteczku się pan marnuje


tak, tak panie relichu startuj pan koniecznie. ci źli ludzie z nowogrodxca co tak panu dogryzają są niewdzięczni. niedoceniają geniuszu pańskiego. mój głos pan juz ma i somsiadka z pierszego pięntra też chce głosować na pana


Cała Gmina Nowogrodziec pana poprze i jeszcze będzie wdzięczna, że pan tam jest a nie tu. Nie można tłumić takiego geniuszu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Terakotowa Katalpa niezalogowany
12 lipca 2018r. o 23:21
A Pan M w tym roku startuje??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza