Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Półkolonie z TOPem
5183
magnum44 12 lipca 2019r. o 22:02
Mamy rok 2019, a wpis o wszawicy jest z roku 2018.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Mikołajek 12 lipca 2019r. o 23:31
Moje dziecko jest bardzo zadowolone a na tych półkoloniach już było trzeci raz, cena jest bardzo konkurencyjna bo u innych trzeba zapłacić od 350 do 600 ale za tydzień a tu w cenie 400 zł są dwa tygodnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Jesion 25 listopada 2019r. o 10:34
sorki że tu POZDRAWIAM tajemniczy / cza magnum44 . KRZYSZTOF K. evinwest11@gmail.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.