Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja "Prędkość"
~Jasnoniebieski Czarny niezalogowany
20 lipca 2018r. o 11:44
Ooo kurde, muszę dzisiaj zwolnić ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Fiołek niezalogowany
20 lipca 2018r. o 11:50
Ciągle tylko akcje "prędkość". Co z akcjami "wyprzedzanie na przejściu" albo "wjazd na skrzyżowanie mimo braku miejsca do kontynuowania jazdy"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
20 lipca 2018r. o 12:02
Nie wiem jaka akcja pod Starostwem, ale godzinę temu podjechało tam z 7 radiowozów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopiwna Inkarwilla niezalogowany
20 lipca 2018r. o 12:38
łapać i karać tak żeby przez resztę miesiąca nie miał za co jedzenia kupić, może to coś takich kierowców nauczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
20 lipca 2018r. o 12:56
A może policja przeprowadzi akcję znalezienia oszusta z olx który wysyła puste przesyłki, przysłowiowe cegły? Zgłosiłem sprawę 3 miesiące temu, podałem dwa numery telefonów (zarejestrowanych!) i numer konta bankowego, sam znalazłem dane właściciela telefonów w pkt.pl (w 20 minut!) bo ma zarejestrowaną firmę a "policja" bolesławiecka wraz z geniuszami z miejscowej prokuratury umarza sprawę z powodu niewykrycia sprawcy. Dziadostwo i miernota!!!!! Nadajecie się tylko do wypisywania mandatów i ganiania żuli po krzakach! Pozdrowienia panie Adrianie niby policjancie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Wilczomlecz niezalogowany
20 lipca 2018r. o 13:02
Deszcz padał rowerzystów mało na drogach a statystyki trzeba uczymać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
20 lipca 2018r. o 14:08
assassin napisał(a): Nie wiem jaka akcja pod Starostwem, ale godzinę temu podjechało tam z 7 radiowozów.
Ta akcja to święto policji, które przypada na 24 lipca. Co do akcji prędkość to się nie boję... przecież oni strajkują i pouczają, a nie wypisują mandaty !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pawi Winorośl niezalogowany
20 lipca 2018r. o 17:16
Za bandytów z tirów sie brac!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza