Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Boleslavica. Tu je Bolesławiec.
~Cynobrowy Kroplik niezalogowany
25 lipca 2018r. o 8:07
Pastrami ,Pulled Pork to juz wszytsko bylo na Łajbie oni nie mają swoich pomysłów porażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladozielona Truskawka niezalogowany
25 lipca 2018r. o 8:47
Pastrami na łajbie jest,ale tylko w teorii bo jak chcesz zamówić to prawie nigdy nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynobrowy Kroplik niezalogowany
25 lipca 2018r. o 8:58
Bzdury , zawsze jest . Chyba normalnym jest ,że jak sie skonczy bo zostalo zjedzone to niewyczarują w 5 min
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnokasztanowa Sasanka niezalogowany
25 lipca 2018r. o 9:05
A wy znów narzekacie. Jak pizzę macie w każdej jadłodajni to jest ok. Jeszcze tam nie byłem ale się wybiorę i będę miał porównanie do Łajby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Mikołajek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 9:40
Warto przyjść byłam i jestem zadowolona. Ceny przystępne jedzenie smaczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Plektrantus niezalogowany
25 lipca 2018r. o 11:24
W jakim języku, to zaproszenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoniebieski Bratek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 11:26
Byłam i nic ciekawego,a obsługa to totalni amatorzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Gajowiec niezalogowany
25 lipca 2018r. o 11:33
~Bladoniebieski Bratek napisał(a): Byłam i nic ciekawego,a obsługa to totalni amatorzy

łot i konkurencja napisała :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie