Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie zgadzają się na plagiat Gliniady
~Gołębi Oczar niezalogowany
27 lipca 2018r. o 17:17
Śmiech na Sali :D
Straszne rzeczy, swiat pedzi na Przód, A wy sie przejmujecie Podróbkà Gliniady? Żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
27 lipca 2018r. o 17:45
Mają rację, że protestują!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
27 lipca 2018r. o 17:47
~~Żółtawozielony Kuklik napisał(a):
Bernard napisał(a): Nie wiem ile miasto oferowało w tym roku Bogdanowi, wiem, że proponowano mu piątek albo sobotę na Gliniadę , widać patent z podróbką na sobotę już był w toku...

Nie wiem ale wiem - gratuluje Bernardzie. Jak to proponowano by mu sobotę skoro jak to nazywasz podróbka też miała być w sobotę?


Oczywiście chodziło mi o piątek albo niedzielę. Zresztą pewnie o tym wiesz doskonale : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 lipca 2018r. o 17:56
Mógł brać w piątek, w sobote już nikt na kolejną by nie poszedł.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Lilak niezalogowany
27 lipca 2018r. o 19:08
~~Platynowy Żeniszek napisał(a):
Bernard napisał(a):

W 2013 roku była największa Gliniada w Bolesławcu.



Ale nie miała 800 osób jak pisałes tylko góra 320 co widać na filmiku u waszej znienawidzonej konkurencji
Nie byla tez robiona przez Nowaka a przez Lickiewicza i Via Sudetica
Ile jeszcze swinskich teksow napiszesz?


Buahahaha. Lickiewicz i organizacja??? Żartujesz?!!! Od kiedy? To,że Lickiewicz został szefem stowarzyszenia to nic nie znaczy ,bo wręczył wszystko ,co wlazło w jego ręce umierało śmiercią naturalną.

Zmoderowano 27.07.2018 godz.19:47 - powód: link do YT (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 lipca 2018r. o 19:10
Stowarzyszenie boleslawianie.eu tak napisało o ludziach, którzy w nagraniu wideo powiedzieli, co myślą o plagiatach:

"Reszty osób nie wymienimy, bo nic nie znaczą, zawsze przyczepią się do większych"

Zwykli bolesławianie dla stowarzyszenia boleslawianie.eu nic dla nich nie znaczą? No nieźle...

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Lilak niezalogowany
27 lipca 2018r. o 19:16
skorn napisał(a): Mógł brać w piątek, w sobote już nikt na kolejną by nie poszedł

skąd wiesz? mów za siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
27 lipca 2018r. o 21:01
Czy problemy Gliniady nie zaczely sie od momentu zbytniej krytyki lokalnej wladzy i angażowania sie lokalna i krajowa polityke ?

Taki klimat i niepisane zasady demokracji, tak mysle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza