Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie zgadzają się na plagiat Gliniady
29
Bernard
27 lipca 2018r. o 13:49
~~Platynowy Żeniszek napisał(a): jak ty sie Bernard tlumaczysz i wijesz. nie pisz swinskich tekstow bo wszystko mozna sprawdzic. bylo 320 osob nie 800 widac to na filmiku


Ja się nie tłumaczę, bo nie mam z czego. I nie mam przed kim : )
Sprawdzić można wszystko, sprawdź sobie na przykład ciśnienie, bo nie jest dobrze : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Kuklik niezalogowany
27 lipca 2018r. o 13:59
Bernard napisał(a): Ja nie usprawiedliwiam 45 000 zł "Bogdana" ani 54 000 stowarzyszenia, które teraz coś tam usiłuje płodzić, ja widziałem parę Gliniada i uważam że 45 czy 50 tysięcy to nie jest dużo pieniędzy za tę imprezę.


Zgadza się że to nie dużo. Dlatego wystarczyłoby żeby Papa przyjął oferowane 20 tysi z miasta a pozostałe z województwa od sponsorów itp. W końcu jako businessman chyba potrafi? W innych miastach można a w bolcu nie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Żeniszek niezalogowany
27 lipca 2018r. o 14:00
Tego rodzaju twoja argumntacja ad personam włącza sie gdy juz nie ma argumentow. Wykazalem ze zawyzales liczbe glinolodow . Przestan pisac swinskie teksty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
27 lipca 2018r. o 14:30
Jest jeden w tym mieście co jest mistrzem w dzieleniu ludzi, nawet tych ze swojego obozu władzy...
Ja natomiast zauważyłem ciekawe zjawisko. Od momentu kiedy pojawiły się głosy o Glina Szoł, to ucichyly komentarze tu, że smarowanie się gliną to wiocha, chała i badziewie... Zauważyliście? Kiedy robił to tylko Nowak takie właśnie wpisy były...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
27 lipca 2018r. o 15:03
~~Żółtawozielony Kuklik napisał(a):
Bernard napisał(a): Ja nie usprawiedliwiam 45 000 zł "Bogdana" ani 54 000 stowarzyszenia, które teraz coś tam usiłuje płodzić, ja widziałem parę Gliniada i uważam że 45 czy 50 tysięcy to nie jest dużo pieniędzy za tę imprezę.


Zgadza się że to nie dużo. Dlatego wystarczyłoby żeby Papa przyjął oferowane 20 tysi z miasta a pozostałe z województwa od sponsorów itp. W końcu jako businessman chyba potrafi? W innych miastach można a w bolcu nie ?


Oferowane przez miasto? Nie wiem ile miasto oferowało w tym roku Bogdanowi, wiem, że proponowano mu piątek albo niedzielę na Gliniadę , widać patent z podróbką na sobotę już był w toku...


Dopisane 27.07.2018r. o godz. 15:03:

~~Platynowy Żeniszek napisał(a): Tego rodzaju twoja argumntacja ad personam włącza sie gdy juz nie ma argumentow. Wykazalem ze zawyzales liczbe glinolodow . Przestan pisac swinskie teksty.


Ad personam... oznacza to "argument wymierzony w osobę" a ty jesteś anonimem, nie osobą : )
Wykazałeś że umiesz włączyć play na YouTube i (być może) liczyć. No i że masz dużo wolnego czasu : )
Gratuluję szczerze wszystkich trzech rzeczy.

Jakbyś jeszcze umiał wytłumaczyć dlaczego uważasz moje teksty za świńskie to miało może jakiś sens.

Zmoderowano 27.07.2018 godz.17:46 - powód: (moderator)

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Kuklik niezalogowany
27 lipca 2018r. o 15:06
Bernard napisał(a): Nie wiem ile miasto oferowało w tym roku Bogdanowi, wiem, że proponowano mu piątek albo sobotę na Gliniadę , widać patent z podróbką na sobotę już był w toku...

Nie wiem ale wiem - gratuluje Bernardzie. Jak to proponowano by mu sobotę skoro jak to nazywasz podróbka też miała być w sobotę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszary Fasolnik niezalogowany
27 lipca 2018r. o 15:30
Aja wymyslilem kolo i co i nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Kuklik niezalogowany
27 lipca 2018r. o 15:39
~~Błękitnoszary Fasolnik napisał(a): Aja wymyslilem kolo i co i nic.

A ruski wynalazł rower ------ u niemca na strychu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie