Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie protestują w sprawie sądów
~~Staroróżowa Szarotka niezalogowany
27 lipca 2018r. o 22:13
~~Złocista Dalia napisał(a): Słuchajcie! Wszyscy którzy tam byli to zdrajcy! Oni chcą demokracji i konstytucji? Potracili emerytury to protestują z nadzieją, że PO wróci do władzy i odzyskają pieniądze! Stety nie odzyskają nawet jak PO dojdzie do władzy bo to chciwi złodzieje! Kolejni to Ci związaniu z sądem. Boją się o stołki i koryto! Stracicie to wszystko! Zdrajcy !

Ja ktoś był bezinteresownie to przepraszam ale uszanuj wolę większości. Chcemy zmian.

Byłam i protestowałam z pełnym przekonaniem, nigdy nie byłam "przy korycie", ani nie byłam członkiem PO, a czy byłam złodziejem i zdrajcą to będzie Pan, czy Pani musiała udowodnić w sądzie. Nikt tu piszący wbrew pozorom nie jest anonimowy.
A wszystkim, którzy ubliżają nam z powodu wieku, chcę uświadomić, że starość przychodzi bardzo szybko i Państwo też nie będzie wiecznie młodzi. Trochę szacunku i kultury. Chcę żyć w wolnym kraju i być wolnym człowiekiem. Jestem za reformą sądownictwa, ale przeciw jego dewastacji i braku poszanowania dla Konstytucji.

Krystyna Juszkiewicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Kalmia niezalogowany
27 lipca 2018r. o 22:17
Naparstnica zbutwiały kwiecie Bolesławca , dlaczego nie napiszesz że obecny rząd premiera Morawieckiego , ogłosił dzisiaj dla przedsiębiorców obniżkę ,po której zostanie im w kieszeni nie bagatelna suma 5,3 miliarda złotych ,dobrze przeczytałeś 5,3 MILIARDA , zatkało kakao co??? , a kto podstawił na Krakowskim Przedmieściu tego ...a atakującego w amoku policjantów , i nie pisz mi tutaj jeden z drugim o używaniu przez Niemiecką Polizei gazu łzawiącego lub przemocy ,jeżeli tego nie doznaliscie na własnej skórze , po takim zachowaniu jak ten ... , wyciągu 5 sekund by lizał beton .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zazieleniała Naparstnica niezalogowany
27 lipca 2018r. o 22:29
https://koduj24.pl/klamstwo-stalo-sie-symbolem-panstwa-pis/


bangster morawiecki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Terakotowa Ułudka niezalogowany
27 lipca 2018r. o 22:48
Pani krystyno, widzac kto tam wczoraj protestowal wczoraj, nie naposze przeciez, ze byl to kwiat polskiej mlodziezy :D prosze rowniez przestac glosoc, ze to boleslawianie prostestuja, bo ja jestem boleslawianem, jak i okolo 40 tys. Innych osob i was noe popieramy. Mamy w dupie wasze fanaberie i urojonia. Jezeli czuje sie pani zniewolona w tym kraju i wszystkie pani prawa sa lamane to prosze sie przeprowadzic do korei, tej komunistycznej i tam walczyc o jakiekolwiek prawa. Dlaczego tak pozno organizujecie protesty? Bo wszystkie gabinety lekarskie zamkniete i noe macoe co ze soba zrobic. Nie maccie mlodym w glowach i dozyjce starosci w spokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Szarotka niezalogowany
27 lipca 2018r. o 23:00
~Terakotowa Ułudka napisał(a): Pani krystyno, widzac kto tam wczoraj protestowal wczoraj, nie naposze przeciez, ze byl to kwiat polskiej mlodziezy :D prosze rowniez przestac glosoc, ze to boleslawianie prostestuja, bo ja jestem boleslawianem, jak i okolo 40 tys. Innych osob i was noe popieramy. Mamy w dupie wasze fanaberie i urojonia. Jezeli czuje sie pani zniewolona w tym kraju i wszystkie pani prawa sa lamane to prosze sie przeprowadzic do korei, tej komunistycznej i tam walczyc o jakiekolwiek prawa. Dlaczego tak pozno organizujecie protesty? Bo wszystkie gabinety lekarskie zamkniete i noe macoe co ze soba zrobic. Nie maccie mlodym w glowach i dozyjce starosci w spokoju.



Nie mam zamiaru zniżać się do Pańskiego poziomu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Wilec niezalogowany
27 lipca 2018r. o 23:04
~~Staroróżowa Szarotka napisał(a): a czy byłam złodziejem i zdrajcą to będzie Pan, czy Pani musiała udowodnić w sądzie.

Pójdzie się pani skarżyć do PiS-owskiego sądu? Przecież pani zdaniem, to co PiS teraz robi to pogrzeb sadownictwa. A skoro pogrzeb, w którym sama pani uczestniczy, to rozumiem że według pani sadownictwa, w którym można by dochodzić sprawiedliwości, już nie będzie. Sama pani sobie zaprzecza. Może jednak mają rację ci, którzy powątpiewają w pełnię władz umysłowych osób palących świeczki pod sądem.
Pani mi tam wygląda jeszcze na najbardziej kumatą a i tak troszkę nie teges ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Hebe niezalogowany
28 lipca 2018r. o 0:45
~~Błękitnozielony Wilec napisał(a):
~~Staroróżowa Szarotka napisał(a): a czy byłam złodziejem i


. A skoro pogrzeb, w którym sama pani uczestniczy, to rozumiem że według pani sadownictwa, w którym można by dochodzić sprawiedliwości, już nie będzie.


Ale na razie jeszcze jest, w jedną noc nie da się wymienić wszystkich sędziów.

Proszę się ujawnić, z anonimami nie lubię dyskutować, poza tym nie zależy mi na Pańskiej ocenie mojej osoby, proszę o szacunek dla wszystkich tam obecnych.
Na razie nikt nam nie odebrał prawa do manifestacji, proszę nas nie oceniać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Hebe niezalogowany
28 lipca 2018r. o 0:45
~~Błękitnozielony Wilec napisał(a):
~~Staroróżowa Szarotka napisał(a): a czy byłam złodziejem i


. A skoro pogrzeb, w którym sama pani uczestniczy, to rozumiem że według pani sadownictwa, w którym można by dochodzić sprawiedliwości, już nie będzie.


Ale na razie jeszcze jest, w jedną noc nie da się wymienić wszystkich sędziów.

Proszę się ujawnić, z anonimami nie lubię dyskutować, poza tym nie zależy mi na Pańskiej ocenie mojej osoby, proszę o szacunek dla wszystkich tam obecnych.
Na razie nikt nam nie odebrał prawa do manifestacji, proszę nas nie oceniać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza