Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brakuje ludzi do pracy
~Płowoszara Ułudka niezalogowany
28 lipca 2018r. o 17:54
Przepraszam ale skoro nie ma bezrobocia To dlaczego istnieje i komu jest potrzebny Urząd Pracy ?? DO LIKWIDACJI !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Modrzew niezalogowany
28 lipca 2018r. o 18:34
POCZEKAJCIE JAK PAŃSTWO OBŁOŻY WAS KOLEJNYMI PODATKAMI ,PO RAZ KOLEJNY PODNIOSA CENY PALIW ,PO RAZ KOLEJNY PODNIOSĄ CENY ENERGII ITD.
nie wystarczy wtedy nawet 500+ i inne ''plusy''
a tą ''konstytucję '' Morawieckiego możecie sobie rozbić o kant dupeczki
akto prowadzi działalność wie o czym piszę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Kocanki niezalogowany
28 lipca 2018r. o 20:38
brawo, jeszcze chwila i ... przyjdzie zdziwienie, kana... przyjdą po pracę - będziemy mieć ucztę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Liliowiec niezalogowany
28 lipca 2018r. o 21:05
cyt:

"czytam, że pracodawcy w Polsce mają problem bo nie ma rąk do pracy - więc szukam pracodawcy, który ma taki problem (...).

Ale mam wydatki, więc:
1)wynajęcie mieszkania 1 pokój z kosztami 1500zł
2)bilet miesięczny 200zł
3)wydatki na środki czystości i kosmetyki 100zł
4)wyżywienie 30x25zł dziennie (...) 750zł
5)telefon i Internet (bez TV) 100zł
6)kultura i sztuka 0zł
7)lekarze/stomatolodzy 150zł
8)coś na czarną godzinę 200zł

razem: 3000zł netto.

(...) pomóżcie mi znaleźć tego pracodawcę, któremu brakuje rąk do pracy."

koniec cyt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Liliowiec niezalogowany
28 lipca 2018r. o 21:05
cyt:

"czytam, że pracodawcy w Polsce mają problem bo nie ma rąk do pracy - więc szukam pracodawcy, który ma taki problem (...).

Ale mam wydatki, więc:
1)wynajęcie mieszkania 1 pokój z kosztami 1500zł
2)bilet miesięczny 200zł
3)wydatki na środki czystości i kosmetyki 100zł
4)wyżywienie 30x25zł dziennie (...) 750zł
5)telefon i Internet (bez TV) 100zł
6)kultura i sztuka 0zł
7)lekarze/stomatolodzy 150zł
8)coś na czarną godzinę 200zł

razem: 3000zł netto.

(...) pomóżcie mi znaleźć tego pracodawcę, któremu brakuje rąk do pracy."

koniec cyt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grynszpanowy Sundaville niezalogowany
28 lipca 2018r. o 22:29
Te wydatki to program na dość fanatyzmu pisu.
Pinokio premier,dlugipis na każdą ustawę,105 zbawca narodu zamordysta praworządności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Sumak niezalogowany
28 lipca 2018r. o 23:54
~~Jaskrawoczerwony Liliowiec napisał(a): cyt:

"czytam, że pracodawcy w Polsce mają problem bo nie ma rąk do pracy - więc szukam pracodawcy, który ma taki problem (...).

Ale mam wydatki, więc:
1)wynajęcie mieszkania 1 pokój z kosztami 1500zł
2)bilet miesięczny 200zł
3)wydatki na środki czystości i kosmetyki 100zł
4)wyżywienie 30x25zł dziennie (...) 750zł
5)telefon i Internet (bez TV) 100zł
6)kultura i sztuka 0zł
7)lekarze/stomatolodzy 150zł
8)coś na czarną godzinę 200zł

razem: 3000zł netto.

(...) pomóżcie mi znaleźć tego pracodawcę, któremu brakuje rąk do pracy."

koniec cyt.


Nie osmieszaj sie. Bilet miesieczny to 200 zl kosztuje chyba w Niemczech, bo na pewno nie w polskich miastach. Jak ktos zre jak swinia, to rzeczywiscie potrzebuje 25 zl dziennie. Normalny czlowiek sie dobrze naje za polowe tej kwoty. Nie wiem tez kto zostawia 150 zl miesiecznie u dentysty. Jak sie myje zeby, to sie chodzi 2 razy w roku, nie raz w miesiacu. Srodki czystosci i kosmetyki 100 zl? ROTFL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
29 lipca 2018r. o 2:13
gdyby pracodawcy do spółki z antypolskim tzw rządem nie okradali swoich pracowników (czytaj: żywicieli), to średnia krajowa nie byłaby żadnym problemem

gdyby sędziowie, policjanci i cała administracja nie przyczyniała się biernie do okradania ludzi pracujących - więcej by tym pracującym zostawało

nie brakuje ludzi do pracy, to tylko celowe działania rządu i knesejmu sprawiły, że program 500+ był jednocześnie programem przygotowującym miejsca pracy dla ukraińców
a teraz wszyscy czy chcą, czy nie chcą musza dokładać się do pensji i emerytur ukraińców, którzy są do Polski ściągani nie tylko do pracy, ale jako potencjalne mięso armatnie mające wziąć udział w wykańczaniu Polaków, kiedy nadejdzie rozkaz.
a tak na marginesie - ta praca to dla kogo - bo przecież nie dla siebie ani dla Polski, tylko w głównej mierze dla obcego kapitału, który traktuje nas jak tanią siłę roboczą i odbiorców towarów gorszej jakości po zawyżonej cenie.
może to więc i dobrze, że brakuje chętnych, by za jałmużnę tuczyć establishment niszczący nasz kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza