Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stare baseny nadal popularne
~~Granatowoszara Truskawka niezalogowany
30 lipca 2018r. o 15:07
Ciekawe czy już zmienili tam plan zagospodarowania przestrzennego dla pana R. lub innego dewelopera, czy jeszcze czekają na wybory i dopiero po nich (o ile wygrają) się za to wezmą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 lipca 2018r. o 16:46
~~Jasnoszara Jukka napisał(a): A może i czas na remont tego obiektu skoro ludzie tam chętnie przebywają


A jest inna alternatywa?
Może to oczko na Jeleniogórskiej i to by było tyle jeśli chodzi o akweny na terenie miasta.
Bóbr to inna bajka ,bo rzeka i zostaje Krępnica itp,a to też nie baseny.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnozielony Enkiant niezalogowany
30 lipca 2018r. o 20:27
Bo Leśny Potok to tylko tłum ludzi!!! Fajnie, ze wszystko jest nowe i ładne, ze jest czysto i dużo personelu ale ani tam popływać ani się zrelaksować! Kompletna pomyłka... :/ ręcznik na ręczniku, żadnej swobody, przestrzeni, bardzo tłoczno... takie warunki nie sprzyjają odpoczynkowi i relaksowi. Co innego na spacerowej :) każdy ma swoją przestrzeń, w basenie nie ma tłumu, nikt się o nikogo nie obija. Mam nadzieje, ze basen kiedyś doczeka się remontu, lecz mimo obecnego stanu i tak zdecydowanie wybiorę odpoczynek na spacerowej :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rumiana Smagliczka niezalogowany
30 lipca 2018r. o 20:46
Ja chcę nowych odkrytych basenów!!
Dlaczego jeszcze nie zostały wyremontowane czy raczej odbudowane?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowa Jeżówka niezalogowany
30 lipca 2018r. o 21:01
Smagliczka tak bardzo chcesz ,masz firmę budowlana to wyremontuj i będziemy pływać ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Róża niezalogowany
30 lipca 2018r. o 21:10
~Rumiana Smagliczka napisał(a): Ja chcę nowych odkrytych basenów!!
Dlaczego jeszcze nie zostały wyremontowane czy raczej odbudowane?

A kasę dasz. Na Leśny Potok dała kasę unia na baseny niestety nie ma dotacji. Koszt odbudowy to pewnie grube miliony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Gunera niezalogowany
30 lipca 2018r. o 21:43
~~Platynowa Róża napisał(a):
~Rumiana Smagliczka napisał(a): Ja chcę nowych odkrytych basenów!!
Dlaczego jeszcze nie zostały wyremontowane czy raczej odbudowane?

A kasę dasz. Na Leśny Potok dała kasę unia na baseny niestety nie ma dotacji. Koszt odbudowy to pewnie grube miliony


Póki co gów....o dała. Ze względu na zmianę istotnych warunków zamówienia PO wyłonieniu wykonawcy, URZĄD Marszałkowski nie dał dotacji( oni dzielą unijne środki). Obecnie sprawa jest w sądzie kasacyjnym. I jest to ostatni organ odwoławczy, jak tam sprawa padnie to dotacji nie dostaniemy i podatnicy zapłacą całą kwotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Nachyłek niezalogowany
30 lipca 2018r. o 22:17
~~Niebieskawozielona Gunera napisał(a):
~~Platynowa Róża napisał(a):
~Rumiana Smagliczka napisał(a): Ja chcę nowych odkrytych basenów!!
Dlaczego jeszcze nie zostały wyremontowane czy raczej odbudowane?

A kasę dasz. Na Leśny Potok dała kasę unia na baseny niestety nie ma dotacji. Koszt odbudowy to pewnie grube miliony


Póki co gów....o dała. Ze względu na zmianę istotnych warunków zamówienia PO wyłonieniu wykonawcy, URZĄD Marszałkowski nie dał dotacji( oni dzielą unijne środki). Obecnie sprawa jest w sądzie kasacyjnym. I jest to ostatni organ odwoławczy, jak tam sprawa padnie to dotacji nie dostaniemy i podatnicy zapłacą całą kwotę.

No ciekawe bo jak widzę dotacja 7 milionów a zwrot 1,3 mil. to reszta skąd nakapała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.