Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Takich rzeczy się nie robi
~~Platynowa Róża niezalogowany
30 lipca 2018r. o 21:17
Dawajcie dziennikarzynki dalej jątrzyć, to niedługo i paryską bolesławianie będą szerokim łukiem omijać. Wy to chyba papie glinoludowi woddajecie niedźwiedzią przysługę. Oj musiał wam nieźle za skórę zaleźć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Żylistek niezalogowany
30 lipca 2018r. o 21:24
emem napisał(a): Fobiak, o rozliczenie poprosimy, ale po imprezie, na ten moment jest jeszcze o wiele za wczesnie.


a szczegółowe rozliczenia poprzednich imprez ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
30 lipca 2018r. o 22:15
~~Platynowa Róża napisał(a): Dawajcie dziennikarzynki dalej jątrzyć, to niedługo i paryską bolesławianie będą szerokim łukiem omijać. Wy to chyba papie glinoludowi woddajecie niedźwiedzią przysługę. Oj musiał wam nieźle za skórę zaleźć


Na tym etapie warto zadać sobie pytanie kto zrobił niedźwiedzią przysługę prezydentowi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowa Gęsiówka niezalogowany
31 lipca 2018r. o 6:17
Brak własnych pomysłów albo wręcz celowe działanie odgapiajacych to żenada na Maxa! Są tak kiepscy że nie maja swoich pomysłów tylko żerują na innych. Amatorzy!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoszara Kalia niezalogowany
31 lipca 2018r. o 8:53
Ale po co te słowne przepychanki, sprawa jest prosta, skoro gliniada jest w jakiś sposób zarejestrowana jako wartość artystyczna, coś na zasadzie praw autorskich przez pana N. to nie ma o czym gadać, raczej nikt nie będzie chciał tego podrobić. Ale jeśli nie jest chroniona prawem no to przykro mi każdy może sobie taką gliniadę urządzić i nie ma dyskusji co do plagiatów. A to czy ktoś bardziej sympatyzuje z N. Czy z R. to sprawa drugorzędna. Ludzie pomyślcie trochę...nie dajcie sobie grać na uczuciach, liczą się suche fakty. A to że jakis aktorzyna się wypowiada to dla mnie żaden autorytet. To tak samo jak Roman Polański migał się od odpowiedzialności karnej za wiadomo jaki czyn, a grono aktorów czy reżyserów takich właśnie artystycznych "autorytetów" go broni. I tylko dlatego że oni mają takie zdanie to ja też muszę przyjąć ich punkt widzenia??? Nie! Trzeba użyć swojej głowy i samemu ocenić. Jak dla mnie bezsensowne wylewanie goryczy jeden na drugiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barwinkowy Pomidor niezalogowany
31 lipca 2018r. o 9:16
Nowak ma rację,gliniane jest jego i nikt nie ma prawa mu jej odbierać.i
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płoworuda Pęcherznica niezalogowany
31 lipca 2018r. o 9:17
Nowak zamiast iść do sądu wciąga i dzieli ludzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
31 lipca 2018r. o 10:00
~Płoworuda Pęcherznica napisał(a): Nowak zamiast iść do sądu wciąga i dzieli ludzi!



A ja myślę, że robi to prezydent Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.