Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe autobusy bez klimy
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 8:47
~Ruda Hakonechloa napisał(a): To niech płacą Ci którzy jeżdżą. Co to ma być. Mi ktoś do paliwa dopłaca? Auto mi ktoś kupił? Za darmo nic nie ma! Ciekawe ile pieniędzy miasto dokłada do tych autobusów? Tych pieniędzy które można przeznaczyć na inne rzeczy z których będzie korzystać zdecydowanie więcej ludzi.


Bardzo dobre porównanie i odniesienie! Uważam, że są potrzebniejsze sprawy które dotyczna w zasadzie nas wszystkich - np. szpital. Miasto współrządzi w powiecie i zamiast rozwinąć i unowocześnić szpital to daje ludziom nieświeżą kiełbasę wyborczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Kuflik niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 9:01
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a):
~Ruda Hakonechloa napisał(a): To niech płacą Ci którzy jeżdżą. Co to ma być. Mi ktoś do paliwa dopłaca? Auto mi ktoś kupił? Za darmo nic nie ma! Ciekawe ile pieniędzy miasto dokłada do tych autobusów? Tych pieniędzy które można przeznaczyć na inne rzeczy z których będzie korzystać zdecydowanie więcej ludzi.


Bardzo dobre porównanie i odniesienie! Uważam, że są potrzebniejsze sprawy które dotyczna w zasadzie nas wszystkich - np. szpital. Miasto współrządzi w powiecie i zamiast rozwinąć i unowocześnić szpital to daje ludziom nieświeżą kiełbasę wyborczą.

dokladnie. zgadzam sie z tym!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawozielona Kostrzewa niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 9:02
Prezydent i jego kompania bardzo pragną naszego dobra.
Także pilnujmy nasze dobra coraz pilniej, w przeciwnym razie zostanie nam ich coraz mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Trzmielina niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 9:31
Gdyby to bylo takie proste jak w grze ze decydujemy na co srodki przesunac. Nie wiemy z jakich zrodel i na jakie konkretne cele można finansowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 9:44
~Trzmielina napisał(a): Gdyby to bylo takie proste jak w grze ze decydujemy na co srodki przesunac. Nie wiemy z jakich zrodel i na jakie konkretne cele można finansowac.


Rada miejska o tym może zdecydować, ale tego nie zrobi bo jest bezradna i uzależniona od jednego gościa. Myślę że miasto dopłaca na górkę ok 3 miliony do bezpołatnej komunikacji. Pomyyślcie jak za te kasę możnaby rozwinąć szpital, stworzyć dla nas szpital bez kolejek z nowymi specjalizacjami, kardiologia, onkologia..unowoczęsnić pediatrię... Przecież w tym szpitalu skończymy prędzej czy później wszyscy raczej. Nasi rodzicie, dziadkowie, czasem dzieci... Ludzie, otwórzcie oczy. Nie dajcie się mamić tanim populizmem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 10:45
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Uważam, że są potrzebniejsze sprawy które dotyczna w zasadzie nas wszystkich - np. szpital. Miasto współrządzi w powiecie i zamiast rozwinąć i unowocześnić szpital to daje ludziom nieświeżą kiełbasę wyborczą.

W bolesławieckim szpitalu nie leżałem już gubo ponad 20 lat. I mam nadzieję utrzymać ten stan rzeczy. Od kiedy wprowadzono darmowe autobusy, auto większość czasu spędza w garażu i jedzie jak trzeba coś przewieźć albo nie ma o tej porze autobusu.
Idąc twoim tokiem rozumowania to należałoby zamknąć szpital a więcej zainwestować w komunikację miejską. Liczba osób jeżdżących autobusami z pewnością jest o wiele większa niż liczba pacjentów naszego szpitala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Werbena niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 10:52
Nie chcę za darmo, chcę jeździć autobusem jak człowiek. Nie chcę być uszczęśliwiony na siłę- to już było !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Kuflik niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 11:50
~~Białawoszary Oczar napisał(a):
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Uważam, że są potrzebniejsze sprawy które dotyczna w zasadzie nas wszystkich - np. szpital. Miasto współrządzi w powiecie i zamiast rozwinąć i unowocześnić szpital to daje ludziom nieświeżą kiełbasę wyborczą.

W bolesławieckim szpitalu nie leżałem już gubo ponad 20 lat. I mam nadzieję utrzymać ten stan rzeczy. Od kiedy wprowadzono darmowe autobusy, auto większość czasu spędza w garażu i jedzie jak trzeba coś przewieźć albo nie ma o tej porze autobusu.
Idąc twoim tokiem rozumowania to należałoby zamknąć szpital a więcej zainwestować w komunikację miejską. Liczba osób jeżdżących autobusami z pewnością jest o wiele większa niż liczba pacjentów naszego szpitala.

moze najpierw wybierz sie do szpitala i zobacz co sie tam dzieje a nie piszesz ze nie byles tam 20 lat a jednoczesnie piszesz ze wiesz co tam sie dzieje.
i nic za darmo nie ma!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.