Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po co to panu, panie prezydencie?
~Smolista Sałata niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 20:25
Panie Prezydencie, melduję wykonanie zadania !
Bogdan Nowak zachował się zgodnie z Pańskimi przewidywaniami.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Buraczkowa Cykoria niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 20:29
Gdyby nie Piotr Roman to nic nie mielibyśmy w Bolesławcu. Zwróćcie uwagę na inne miasta dolnego Śląska i nie marudźcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 20:52
~Buraczkowa Cykoria napisał(a): Gdyby nie Piotr Roman to nic nie mielibyśmy w Bolesławcu. Zwróćcie uwagę na inne miasta dolnego Śląska i nie marudźcie.


Nie ludzi niezastąpionych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Ligustr niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 23:26
Krystyna wziela udzial w filmiku? Wstyd! Nie spodziewalbym sie tego po niej. Wiem ze miała przejscia z prezydentem, ale zeby z tego powodu takie rzeczy robić? Wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Bluszczyk niezalogowany
3 sierpnia 2018r. o 0:28
~~Czerwonopomarańczowy Ligustr napisał(a): Krystyna wziela udzial w filmiku? Wstyd! Nie spodziewalbym sie tego po niej. Wiem ze miała przejscia z prezydentem, ale zeby z tego powodu takie rzeczy robić? Wstyd!

Wstyd to być przydupasem zamordysty, nie wdzieć albo udawać ,że się niewidzi skur..,..stwa i jeszcze takie głupoty wypisywać. Ogarnij się czlowieku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 sierpnia 2018r. o 0:47
emem napisał(a):
Kalkulacji, ktora ma na celu jeszcze bardziej sklocic ludzi.


Tak konkretnie... kto z kim się pokłócił? Odnoszę wrażenie, że jedyni którzy się kłócą, to Wy tutaj i Gwizdała tam. Chociaż ci tam, jakoś mało aktywni w tej kłótni są. Wy za to drążycie temat jak mucha gó _ wno i liczycie, że ktoś to podłapie i przyłączy się do krucjaty.

ps
dodam tylko, że mnie bardziej przekonują argumenty drugiej strony. Może dlatego, że mniej nachalni w sprzedawaniu tych argumentów są.

ps2
nie mam nic wspólnego z urzędem miasta :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Ubiorek niezalogowany
3 sierpnia 2018r. o 1:05
PIS-PO-PRL napisał(a): [

dodam tylko, że mnie bardziej przekonują argumenty drugiej strony. Może dlatego, że mniej nachalni w sprzedawaniu tych argumentów są.

ps2
nie mam nic wspólnego z urzędem miasta :D


Mnie tez bardziej przekonuja tamci. Tutaj tylko gó_ wnoburzę robią i widac jak o pieniądze chodzi i frustrację pana N.
PS też nie mam nic wspolnego z urzędem jakimkolwiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zzieleniały Kalocefalus niezalogowany
3 sierpnia 2018r. o 1:05
1. Jakich ankieterów? Kiedy?

2. Przecież wymalują się w tym roku gliną inni skoro twórca brudzenia boi się pobudzić za kilkadziesiąt tysięcy z kasy miejskiej czyli podatników...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza