Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Powrót po latach do Bolesławca...

20926
#Blue_mushrooms nieaktywny
6 sierpnia 2018r. o 9:38
Przeszło 10 lat temu wyjechalem z miasta zagranicę. Dziś mimo wielu obaw postanowilem, że wracam, przez ten okres w Boleslawcu bywalem bardzo sporadycznie, raptem kilka razy. Właściwe nie mam pojęcia co się tam działo przez ten okres. Nasuwa mi się kilka pytań z tego powodu. Czy waszym zdaniem zmieniło się nasze miasto na lepsze, czy łatwiej o fajną dobrze platna pracę? Czy w tym mieście wkoncu są perspektywy by w nim mieszkac, żyć?? No i na koniec, czego właściwie mogę się spodziewać wracajac po tylu latach?? Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnoszara Inkarwilla niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 9:48
Jeżeli wracasz z pieniędzmi, to wszędzie będzie ci dobrze. W Bolesławcu też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Kleome niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 12:25
~Brudnoszara Inkarwilla napisał(a): Jeżeli wracasz z pieniędzmi, to wszędzie będzie ci dobrze. W Bolesławcu też.

Wracaj i głosuj na Małkowskiego może on coś zmieni na lepsze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoszary Rojnik niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 12:35
Jeśli szykujesz się do emerytury to śmiało możesz wracać towarzystwa ci nie zabraknie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Ułudka niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 12:43
Blue_mushrooms napisał(a): czy łatwiej o fajną dobrze platna pracę?


Tak, 2100-2500 brutto...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Przegorzan niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 14:11
~~Kredowobiały Kleome napisał(a):
~Brudnoszara Inkarwilla napisał(a): Jeżeli wracasz z pieniędzmi, to wszędzie będzie ci dobrze. W Bolesławcu też.

Wracaj i głosuj na Małkowskiego może on coś zmieni na lepsze .


Innego kandydata niż Małkowski nie ma? On już raz był wśród rządzących tym miastem, i czym się wykazał, oprócz wylewania na siebie kubła zimnej wody?Urząd prezydenta wymaga powagi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
6 sierpnia 2018r. o 17:59
Blue_mushrooms napisał(a): Przeszło 10 lat temu wyjechalem z miasta zagranicę. Dziś mimo wielu obaw postanowilem, że wracam, przez ten okres w Boleslawcu bywalem bardzo sporadycznie, raptem kilka razy. Właściwe nie mam pojęcia co się tam działo przez ten okres. Nasuwa mi się kilka pytań z tego powodu. Czy waszym zdaniem zmieniło się nasze miasto na lepsze, czy łatwiej o fajną dobrze platna pracę? Czy w tym mieście wkoncu są perspektywy by w nim mieszkac, żyć?? No i na koniec, czego właściwie mogę się spodziewać wracajac po tylu latach?? Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)


Dzień dobry

Mam dziwne uczucie że to próba sprowokowania ....
napiszę Ci krutko...
Jeśli szukasz spokojnego miejsca by osiąść na stare lata-tak
Jeśli chcesz się rozwijać i żyć dynamicznie- nie.

....bez mamienia.
miłego popołudnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pawa Goryczka niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 18:34
Dwa lata temu, po 35 latach na emigracji, wrocilem do B-ca.
Zalozylem firme. Aktualnie daje prace 48 pracownikom. Sa wysokiej klasy specjalistami. Tylko
takich oplaca sie zatrudniac, zapewniajac odpowiednio wysokie
pensje. Niektorym pomoglem zalozyc wlasne firmy. Teraz wspolpracujemy na warunkach wspolnie korzystnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza