Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łzy czarnych Glinoludów
~Błękitnozielony Orzech niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 22:11
Jesli niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. W tym sporze obie strony sa zle a traci na tym Boleslawiec i jego wizerunek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Winnik niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 22:34
cóż pewien ktoś zrobił gliniadę -a jakże samiuteńki jak paluszek ,okazało się zę ludzie go lubią a wręcz kochają ,no to zapragnął wielkiego tronu -a co TYLE ludzi powiedziało mu ze jest fajny to i uwierzyl . Niestety okazało się ze z koniem kopać się nie powinno jak koniem się nie jest a ci co po plecach klepią na wybory nie pojdą. coz … wykorzystując doświadczenie z piaskownicy trzeba było się śmiertelnie obrazić wziasc łopatki i każdego obsypać piachem najlepiej tym w którym schowalo się kocie go..wno. no i przy okazji strasznie glosno płakać -bo na pewno znajda się i tacy co w bek uwierzą a i plasterek przykleja i pochuchają gdzie boli. Niestety okazuje się ze jak ktoś w dorosłym zyciu bawi się jak przedszkolak to i zanim pomyśli pare mostów za sobą spali a wpław trudno wrócic a i HONOR taki dla publiczności tez mieć trzeba . Krotko mówiąc Roman ma dalej więcej zwolennikow niż przeciwnikow , Nowak wokół tych którzy dużo gadaja a mało robia ,Sztuki z polityką się nie miesza ( zawsze wychodzi cos co smierdzi ) a obrażanie wszystkich naokoło przynosi skutek odwrotny do zamierzonego . A ja po tym wszystkim mysle sobie Nowk -kasa. A moglo być tak pięknie - taki plan skrzyknąć wyznawcow zebrac fundusze i zrobić cos dla ludzi a nie przeciwko Romanowi albo na zlosc politykom . DLA LUDZI OD SERCA -to jest sztuka ( nawiasem mowiac sa artyści co porzucić piernaty zloto i diamenty potrafią po to by radość nieść i dobre fluidy)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowa Konwalia niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 23:19
Brawo ołowiany winnik lepiej tego ująć nie można było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Dziewięćsił niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 9:18
Co za ckliwy melodramat! A wszystko to o te 25 tysięcy co ich Boguś nie dostał, bo dawali 20 zamiast 45. Jestem głęboko poruszona wrażliwością młodzieży! Płakłam, aż się polało po podłodze. Bądźcie uczciwi wobec siebie i ludzi, Bernard - bo już mdli od tego ściemniania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 9:37
~~Terakotowy Dziewięćsił napisał(a): Co za ckliwy melodramat! A wszystko to o te 25 tysięcy co ich Boguś nie dostał, bo dawali 20 zamiast 45. Jestem głęboko poruszona wrażliwością młodzieży! Płakłam, aż się polało po podłodze. Bądźcie uczciwi wobec siebie i ludzi, Bernard - bo już mdli od tego ściemniania.

Czegoś tu nie rozumiesz. Nowak mógłby zrobić imprezę za 20 tys zł. Ale byłaby to impreza kameralna i bez polotu. Aby Glinoludy zaprezentowały się z przytupem to Nowak znów musiałby z własnej kieszeni dołożyć 25 tys zł. Z jakiej racji? Ktoś tam pisze że artysta tworzy dla samej radości tworzenia. Niestety artysta też potrzebuje pieniędzy by przetrwać. Dla idei Nowak działał przez lata i teraz zbiera owoce wdzięczności od bolesławieckiego społeczeństwa w postaci takich komentarzy jak twój. Skoro dla ciebie to głupie 25 tys, to może dorzuć brakującą kwotę za rok. Społeczeństwo na pewno okaże ci swoją "wdzięczność".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
21 sierpnia 2018r. o 9:40
~~Terakotowy Dziewięćsił napisał(a): Co za ckliwy melodramat! A wszystko to o te 25 tysięcy co ich Boguś nie dostał, bo dawali 20 zamiast 45. Jestem głęboko poruszona wrażliwością młodzieży! Płakłam, aż się polało po podłodze. Bądźcie uczciwi wobec siebie i ludzi, Bernard - bo już mdli od tego ściemniania.


Naprawdę uważasz, że tym młodym ludziom chodziło o kasę?


bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Tamaryszek niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 10:49
~~Białawoszary Oczar napisał(a):
~~Terakotowy Dziewięćsił napisał(a): Co za ckliwy melodramat! A wszystko to o te 25 tysięcy co ich Boguś nie dostał, bo dawali 20 zamiast 45. Jestem głęboko poruszona wrażliwością młodzieży! Płakłam, aż się polało po podłodze. Bądźcie uczciwi wobec siebie i ludzi, Bernard - bo już mdli od tego ściemniania.

Czegoś tu nie rozumiesz. Nowak mógłby zrobić imprezę za 20 tys zł. Ale byłaby to impreza kameralna i bez polotu. Aby Glinoludy zaprezentowały się z przytupem to Nowak znów musiałby z własnej kieszeni dołożyć 25 tys zł. Z jakiej racji? Ktoś tam pisze że artysta tworzy dla samej radości tworzenia. Niestety artysta też potrzebuje pieniędzy by przetrwać. Dla idei Nowak działał przez lata i teraz zbiera owoce wdzięczności od bolesławieckiego społeczeństwa w postaci takich komentarzy jak twój. Skoro dla ciebie to głupie 25 tys, to może dorzuć brakującą kwotę za rok. Społeczeństwo na pewno okaże ci swoją "wdzięczność".




dlaczego kameralna i bez polotu ?? czyli Nowak to artysta -piniądz . Bez kasy nie jest artystą ? nie może tworzyć bez wielkiej gotówki ????cos w stylu za mniej niż trzysta z lóżka nie wstaję?? zesz ku..... to jak ma tylu zwolenników "własnej " sztuki to jaki problem zrobić zarzutkę?????ludzie robią zbiorki z różnych powodów ,wielu ludzi przyłączyło by się do tego pro bono. Nawet ja -tylko ……..to nie chodzi o zabawę tylko o ego pana Nowaka -Bolesławianie nie chcieli go za króla ,żyją bez jego pomysłów, knajpa nie jest gwiazdą na miejskim firmamencie ,jego teatr jest po prostu jednym z wielu teatrów ulicznych (nawiasem mówiąc są w nich liderzy co lepszejsze szkoły pokończyli) i tyle w temacie . I jeszcze jedno babcia mówiła jak ktoś chce to znaczy ze może , płaczą tylko słabi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Złotlin niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 13:28
Bernard napisał(a):
~~Terakotowy Dziewięćsił napisał(a): Co za ckliwy melodramat! A wszystko to o te 25 tysięcy co ich Boguś nie dostał, bo dawali 20 zamiast 45. Jestem głęboko poruszona wrażliwością młodzieży! Płakłam, aż się polało po podłodze. Bądźcie uczciwi wobec siebie i ludzi, Bernard - bo już mdli od tego ściemniania.


Naprawdę uważasz, że tym młodym ludziom chodziło o kasę?



Nie, Bernardzie. Im nie chodziło o kasę. Oni zostali zwyczajnie wkręceni w syf kręcony przez dorosłych. Młodzi robią mnóstwo rzeczy w dobrej wierze i chwała im za to. Natomiast hańba starym, którzy nimi manipulują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.