Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Traktowanie zwierząt na BŚC
~~Rdzawoczerwony Fiołek niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 10:29
Piwo 8zeta,pajda 14zeta najdroższa impreza na Dolnym SLasku to jakieś swieto skorupy z gliny w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Zaślaz niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 12:42
MJ napisał(a): Dopóki ludzie płacą za taką "rozrywkę", dopóty będzie ona obecna na takich festynach. Tak jest wszędzie. Zamiast bić pianę w internetach trzeba tłumaczyć naszym dzieciom, że taka rozrywka nie jest fajna zwłaszcza dla zwierząt. Dzieci powinno uczyć się empatii od małego.



TAK!!! Zgadza się ! tylko aż dziw bierze,że ,,opiekunowie'' kuców nie widza problemu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Zaślaz niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 12:45
Byłam tam. Widziałam to. Próbowałam rozmawiać z tymi ludźmi. Chamstwo, prostactwo, brak możliwości prowadzenia konstruktywnej dyskusji. Zamiast tego wulgaryzmy, krzyki i machanie rękoma.... aż strach pomysleć, jak oni na co dzień te kuce traktują...kiedy nikt nie widzi....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Zaślaz niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 12:49
Okropni ludzie. Ja rozumiem,że każdy chce zarobić ,ale żeby az takim kosztem....? Konie stały tam od 10 rano do 21 wieczorem, to na pewno, byłem, chodziłem z dziećmi, widziałem. I tak przez 2 dni. NIe wiem jak w piatek.... i to te same konie ... ile to godzin pracy??? PORAŻKA !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Zaślaz niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 13:01
Widać niektórzy nie rozumieją,że ludzie mają wybór czy chcą pracować w takich warunkach. Daję 1:100,że koni NIKT O TO NIE ZAPYTAŁ !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Barwinek niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 15:18
~~Miodowy Zaślaz napisał(a): Widać niektórzy nie rozumieją,że ludzie mają wybór czy chcą pracować w takich warunkach. Daję 1:100,że koni NIKT O TO NIE ZAPYTAŁ !!!!

Troczę upraszczasz temat. Myślisz ze człowiek ma wybór. Z dnia na dzień rzucić robotę a rodzina nach szczaw je i mirabelki? Napiszesz że znajdzie się inna robota. Dla kilkuset osób, które zrezygnowałyby z pracy w piekarniku? A koń tez może zaprotestować. Po prostu nie pójdzie z dzieciakiem na grzbiecie. Przy tłumie ludzi właściciel go nie zmusi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Zaślaz niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 9:30
~~Brunatny Barwinek napisał(a):
~~Miodowy Zaślaz napisał(a): Widać niektórzy nie rozumieją,że ludzie mają wybór czy chcą pracować w takich warunkach. Daję 1:100,że koni NIKT O TO NIE ZAPYTAŁ !!!!

Troczę upraszczasz temat. Myślisz ze człowiek ma wybór. Z dnia na dzień rzucić robotę a rodzina nach szczaw je i mirabelki? Napiszesz że znajdzie się inna robota. Dla kilkuset osób, które zrezygnowałyby z pracy w piekarniku? A koń tez może zaprotestować. Po prostu nie pójdzie z dzieciakiem na grzbiecie. Przy tłumie ludzi właściciel go nie zmusi.


NIE...SKĄD....POCIĄGNIE ZA UPRZĄŻ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarożółta Kalina niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 12:21
Nie mogę patrzę i nie wierzę co czytam te kucyki są stworzone po to by nosić targac pracować dla ludzi jak ktoś tego nie rozumie to proponuję cofnąć się pokolenie w stecz i zobaczyć co kucyki robiły a po drugie ludzie prąuja tam też od rana do nocy żeby wam umilić raz w roku życie i przy tym troche zarobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.