Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Finał 24. Bolesławieckiego Święta Ceramiki
~Złocistożółty Powój niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 16:33
Popieram przedmówców-zakończenie koncertów i fajerwerki o tej porze są nieciekawym pomysłem.
Nie wszystkie dzieci mają wakacje, tak na marginesie.
A tych, którzy tak chętnie wstają do pracy po nieprzespanej nocy proszę o podanie adresu. Z przyjemnością zorganizuję tam imprezę,może koncert muzyki operowej (no nie marudź, to tylko raz w roku), ściągnę obszczymurków, fajerwerki też załatwię.To jak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Bieluń niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 17:41
Pojeździj po świecie człowieku i wtedy praw swoje mądrości. Przypuszczam iż szczanie po trawnikach i ścianach budynków, rzyganie po przepiciu, wyklinanie pijanych mord itd. jest światowym trendem jak i napieprzanie niczym bombardowanie fajerwerkami o 23.20

Całe szczęście, że nie taki świat znam Ty pochłaniaczu kultury sfer wyższych.

Zapraszam na tyły Asnyka, powąchaj zapach kultury bolesławieckiej śmietanki, wdepnij w trawnik, połóż się na kocyku i delektuj super powietrzem z bryzą moczu :D

Baw się w tym świecie swoim, korzystaj z tego co daje miasto, właśnie dla takich jak Ty atrakcje wspomniane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtoszara Szarotka niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 18:58
Pewnie Wielkie Państwo z U.M poniedziałek wolny mieli, także im niC nie przeszkadzało,ale mieszkańcy w centrum jak zawsze przerabane muszą mieć.Mam nadzieję, że w przyszłym roku impreza skończy się w niedziele o 22.00 i Pan prezydent zamknie centrum miasta dla samochodów bo mieszkańcy musza parkować 2km od domu.Więcej parkingów na obrzeżach miasta!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowy Modrzew niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 21:02
No tak, im wolno napierdzelać petardami przed północą. A jak ja zrobię raz na 5 lat imprezę to już o 22.10 mam policję, bo za głośno. Gdzie tu sprawiedliwość?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Goryczka niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 13:20
~~Brunatnoruda Werbena napisał(a): Hahahaha jacy kur... wa obrońcy snu dziecka się odezwali , Tumany jedne , są wakacje to raz a dwa ,że te dzieci same z przyjemnością polataja do 24 bo w końcu coś się dzieje w tym mieście .A ludzie ,którzy idą do pracy ,też jak raz zasną o 23.30 to się świat nie zawali .Zresztą ,są sposoby,żeby wyciszyć łeb ,na przykład montując zatyczki do uszu .
Macie takie święto w mieście ,że pół Polski wam zazdrości ze mną włącznie ale tylko narzekać potraficie .To w takim razie wynocha na wieś pod las i tam siedzieć a nie ciągle narzekać !
brawo, tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowa Papryka niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 14:45
Nie o to chodzi, mi do 22 by nie przeszkadzało. Zanim towarzystwo by się rozeszło, byłoby po 23. A tak, fajerwerki chyba około 23, obudzone dziecko (trzyletnie, które ma święte prawo wtedy spokojnie spać),godzina na uspokajanie, a później grupy ludzi, którzy w nosie mają, że blisko, bardzo blisko imprezy ludzie prowadzą normalne życie i chcą w nocy spać. Czy to aż tak dużo? Zwykły szacunek dla innego człowieka.
Teksty w stylu: wyprowadź się na wieś są bardzo nie na miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Eukomis niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 15:00
~Ciemnopomarańczowa Papryka napisał(a): Nie o to chodzi, mi do 22 by nie przeszkadzało. Zanim towarzystwo by się rozeszło, byłoby po 23. A tak, fajerwerki chyba około 23, obudzone dziecko (trzyletnie, które ma święte prawo wtedy spokojnie spać),godzina na uspokajanie, a później grupy ludzi, którzy w nosie mają, że blisko, bardzo blisko imprezy ludzie prowadzą normalne życie i chcą w nocy spać. Czy to aż tak dużo? Zwykły szacunek dla innego człowieka.
Teksty w stylu: wyprowadź się na wieś są bardzo nie na miejscu.


W sylwestra tez tak powiesz? Wybacz ale takie jest życie i nie zawsze ma sie to co się chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowa Papryka niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 15:07
Takie jest życie? To znaczy, że mam zgadzać się na wszystko? Bo takie jest życie? Tego typu imprezy powinny być ograniczone do pewnych ram czasowych.
Dla Twojej wiadomości: w Sylwestra jest znacznie spokojniej, niż podczas tego "święta".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.