Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święto Ceramiki 2018 zakończone
~~Butelkowe Parzydło niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 10:49
Fajerwerki , moim zdaniem zbędne. Niektóre zwierzaki przy nich wariują ze strachu. Mam nadzieję, że empatia weźmie górę nad próżnymi zachciankami masy wyborczej zorientowanej na dostarczanie jej wrażeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Gęsiówka niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 11:21
~~Butelkowe Parzydło napisał(a): Fajerwerki , moim zdaniem zbędne. Niektóre zwierzaki przy nich wariują ze strachu. Mam nadzieję, że empatia weźmie górę nad próżnymi zachciankami masy wyborczej zorientowanej na dostarczanie jej wrażeń.

Wyprowadź się do lasu jak Ci nie pasuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Moszenki niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 12:16
Do Bladorózowej Gęsiówki: W lesie też słychać było te okropne huki. Pomyśl również o słabszych i bezbronnych, czyli zwierzętach, a nie wyłącznie o zbędnych rozrywkach dla przesyconych wszelkimi wrażeniami ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielony Modrzew niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 14:23
~~Rudobrązowy Moszenki napisał(a): Do Bladorózowej Gęsiówki: W lesie też słychać było te okropne huki. Pomyśl również o słabszych i bezbronnych, czyli zwierzętach, a nie wyłącznie o zbędnych rozrywkach dla przesyconych wszelkimi wrażeniami ludzi.
To może na MARSA tam twoje pchlaki będą bezpieczne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Judaszowiec niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 19:02
~~Szmaragdowozielony Modrzew napisał(a):
~~Rudobrązowy Moszenki napisał(a): Do Bladorózowej Gęsiówki: W lesie też słychać było te okropne huki. Pomyśl również o słabszych i bezbronnych, czyli zwierzętach, a nie wyłącznie o zbędnych rozrywkach dla przesyconych wszelkimi wrażeniami ludzi.
To może na MARSA tam twoje pchlaki będą bezpieczne!


dobre ,bandyta ,złodziej ,zwierzak ma wieksze prawa niż obywatel . żenua.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Chaber niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 10:08
cos bylo ciekawego? bo omijam to "swieto" juz piaty rok....jak zmienicie organizatora - dajcie znac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwona Tibuchina niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 12:28
Na Leśnym Potoku było ciekawie. Piękna pogoda, cieplutka woda. Starzy i młodzi zadowoleni. Nic więcej nie trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwistoczerwony Maczek niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 21:07
Dzieki losowi zwiałem z tego miasta ciapania sie w glinie i odpoczołem sobie nad jeziorkiem ....wracając do domu z mety zauważyłem granice powiatu ...dziury..połatane nawierzchnie i mase śmieci po rowach ..czego nie zauważyłem przez 158 km jadąc przez lubuskie .Nie ma się czym pochwalić nasz powiat przed gośćmi oj nie ma . Od Kozłowa jeden wielki przydrożny śmietnik ,krzaki i niesłychany gąszcz badyli i trawka na chodnikach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza