Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
60-latek uprawiał konopie indyjskie
~~Perłowa Aksamitka niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 12:02
Mnie tylko zastanawia jedno!!Sukces policji jak i zdjecia i filmy z udanej akcji narkotykowej sa zawsze dostepne w internecie tv itp.A Czemu policja nie pokaze filmu w ktorym bedzie pokazanie jak jak takie narkotyki sa niszczone???Biednego chlopa zlapali bo mial dwa krzaki!Dlaczego policja sie nie chwali takimi rzeczami typu"zniknięcie 44 kg narkotyków z magazynu w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi"w 2005roku....smiech na sali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedziana Gailadia niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 13:29
Żenujące aby stawiać grass na równi z alkoholem czy tytoniem nie wspominając już o samym słowie "narkotyk"..w takim razie czym jest właśnie ten ów alkohol i ta nikotyna??jeszcze śmiało można dodać zwykły cukier który uzależnia jeszcze bardziej i prowadzi do wielu schorzeń...już sama profilaktyka i edukacja nt.tej rośliny jest ogromnie błędna,ponieważ mówiąc na marihuanę "narkotyk",nastolatek próbujący ów tej używki stwierdza że skoro to są "narkotyki" i wcale nie było tak strasznie to ciekawe jak będzie po prochach,pigułkach,grzybach i ch.. wie po jakich innych jeszcze dopalajacych substancjach...trzeba tutaj sie zastanowic i zaczac łapać prawdziwych skur... którzy truja młodzież wlasnie prochami itp a nie grassem..nie winnego dziadka ktory leczyl schorzenia a nie je powodował..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20226
#eugeniusz nieaktywny
30 sierpnia 2018r. o 15:10
Pani Jolu.......

Latka lecą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 23:05
bo w tym popier..kraju, gdzie zamiast polskiego rządu zainstalowana jest syjonistyczna agentura, to ci bandyci uzurpują sobie prawo do decydowania, jakimi narkotykami karmić niewolników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siwa Liatra niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 6:02
Precz z czerwonymi pająkami, precz z naszego polskiego rządzi zrobić abdykacje PiS kaczki i dupoliza dudy!!! W Polsce powinna być Monarchia Roman na krula ze stolica Polski W Bunzlau a później zagarnięty całą EU a na końcu cały Świat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marchewkowa Hakonechloa niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 6:45
To jest jakaś parodia!!!! Jeżeli nie sprzedawał i nie zarabiał na tym to nie powinni nawet tego dotykac!! Moja ziemia / działka / mieszkanie moja twierdza. I nikt nie powinien nawet zaglądać przez plot. Jeżeli taki straszny "narkotyk" to się sam truł. Prawo powinno być zmienione. Tak państwo dba o obywateli :/. Ziółko pomaga w wielu chorobach i w wielu przypadkach ludzie skazani na śmierć przez chorobę po ziółku zdrowieją całkowicie! powinno być legalne od 21 roku życia. Sam jestem przykładem. Miałem nowotwór złośliwy w kręgosłupie! Lekarze na początek powiedzieli że za rok wózek inwalidzki i pomału przygotowywać się na śmierć. Nie wziąłem ani jednej tabletki ani jednej chemii nic. Po roku korzystania z własnoręcznie zrobionego specyfiku poszedłem na prześwietlenie i co ???? Ani śladu po nowotworze a lekarzom szczęki opadły i stwierdzili że to nie możliwe... To było 5 lat temu skończyłem kurację i żyje i cieszę się życiem. Pozdrawiam wszystkich przeciwników ziółka może kiedyś rozumu wam ktoś narzuci do głowy. Dopóki sami nie będziecie potrzebować to nigdy tego nie zrozumiecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5339
#eurekasystemy nieaktywny
31 sierpnia 2018r. o 19:11
Nawet nie kwitły.Nie wiadomo czy to nie przemysłowa.Dno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Papryka niezalogowany
1 września 2018r. o 9:46
a co z gazownikami z kościuszki dilerka ma się świetnie-sąsiad policjant to kryje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza