Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joanna Świder z poparciem PiS
~Herbaciana Forsycja niezalogowany
9 września 2018r. o 16:51
Puk,Puk,Czy jest tutaj jakiś program ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Tojeść niezalogowany
9 września 2018r. o 20:49
~~Mlecznobiały Żółwik napisał(a):
~~Złotożółty Eukomis napisał(a): W Zebrzydowej miała być jedna wyborcza inwestycja remont płyty boiska sportowego jednak bałagan w papierach pokazał słabość Gminy ,okazało się ,że część boiska jest własnością Nadleśnictwa Węgliniec, okazuje się żenie możnarobić inwestycji na nie swoim , istny kabaret gdzie byli rządzący .Teraz zabrano te 116 tys bo budżet jest jak sito dziurawy ,a gwiazdeczkom które śpiewają na bocznym boisku w Nowogrodźcu z plejbeku trzeba słono zapłacić .


Zapomniałes o długu i komórkach lokatorskich, rozkopanym rynku i stłuczce... to już było milion razy. My chcemy konkretny program tej pani.

My to kto ty i Relich ,żeby później sobie go przypisać .My też czekamy na program Relicha ,dzisiaj wyświetlał jakieś slajdy w Gościszowie na zebraniu gdzie mieszkańcy nie zostawili na nim suchej nitki .Relich musi odejść ,mogę to napisać milion i jeden raz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rubinowa Inkarwilla niezalogowany
9 września 2018r. o 21:04
A pisz sobie i dwa miliony. Zdziwisz się za kilka tygodni. Twoja kandydatka nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu gminą i ludźmi. Poza tym jest zaślepiona nienawiścią, widać to doskonale na stronie veto. Kiepski wybór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawordzawy Enkiant niezalogowany
9 września 2018r. o 21:19
Tez tak uważam.
Była wczoraj na festynie i ja obserwowałam.
Nie widziałam żeby ktoś szczególnie ja sympatyzował jak tu wypisujecie.
Szybko sobie poszła...


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Tojeść niezalogowany
9 września 2018r. o 21:38
~Złotawordzawy Enkiant napisał(a): Tez tak uważam.
Była wczoraj na festynie i ja obserwowałam.
Nie widziałam żeby ktoś szczególnie ja sympatyzował jak tu wypisujecie.
Szybko sobie poszła...



Ja byłem na stadionie jak Relich zaprosił celerytę Majdana za pieniądze podatników i tak wielu mieli sympatyków że tylko we dwoje siedzieli na trybunie obok siebie zerowe zainteresowanie tymi panami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Szachownica niezalogowany
9 września 2018r. o 22:25
~Złotawordzawy Enkiant napisał(a): Tez tak uważam.
Była wczoraj na festynie i ja obserwowałam.
Nie widziałam żeby ktoś szczególnie ja sympatyzował jak tu wypisujecie.
Szybko sobie poszła...




Ja też ja obserwowałem. Cały czas ktoś podchodził, rozmawiała z ludźmi. Albo jesteś ślepy albo masz zeza, bo żadnej nienawiści nie widziałem, a wręcz przeciwnie. Nie kłam bo szybko nie poszła. Co za wsiowy głupek może wypisywać takie bzdury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawordzawy Enkiant niezalogowany
9 września 2018r. o 22:27
Tak tak jak dzisiaj miało być zero zainteresowania.
Jesteście już nudni.
Dzisiaj było przepięknie.
Na skale europejska.
Dziękujemy za super pomysł i organizacje.
Brawo władzy gminy i Pani Dyrektor Eliza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Szachownica niezalogowany
9 września 2018r. o 22:28
~~Rdzawobrązowa Śnieguliczka napisał(a): Poznamy w końcu Pani program ? Czy to będzie jednak tajemnica i tylko nieliczni będą o nim wiedzieć? A może nie ma żadnego pomysłu na rządzenie? Coś słaba ta kampania wyborcza.


Tak wczoraj na festynie mówiła, że poznamy godzinę po tym jak Relich opublikuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.