Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiesław Ogrodnik: Wygram w I turze
~~Ołowianoniebieska Czarnuszka niezalogowany
1 września 2018r. o 22:29
A nie jeden myślał, że zda egzamin za pierwszym razem. Zdziwienie było wielkie jak to możliwe jak oblał? Nie chwalmy dnia przed zachodem. Ludzie którzy nie mają dla siebie respektu, są bez wartościowi, to tzw. egoiści, którzy uważają się za lepszych od drugich, bo mają lepszą pozycję na starcie. Życzę powodzenia. - Jest to moja niezależna opinia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladofioletowa Rezeda niezalogowany
2 września 2018r. o 9:46
Jest jeszcze jaki komin do obalenia w tym mieście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
2 września 2018r. o 9:48
~Bladofioletowa Rezeda napisał(a): Jest jeszcze jaki komin do obalenia w tym mieście?



Kominy płacowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 września 2018r. o 12:13
~Bladolawendowa Firletka napisał(a): Proponuję popytać ludzi którzy mieli styczność z Panem ogrodnikiem w czasie gdy nie ma żadnych wyborów i dowiecie się wtedy jak buty i zrozumiały to człowiek. Zapatrzony w siebie i odnoszący się z wielką pogardą do zwykłych ludzi. A na czas wyborów ubiera maseczkę miłego starszego Pana
Myślę że mieszczę się w Twoim pojęciu - zwykły - , znam osobiście Wiesława Ogrodnika , poznaliśmy się w 1988 r. wznawiając jawną działalność Solidarności , w okresie kiedy robotnicy i inteligencja razem walczyli z władzą totalitarną . W Bolesławcu w 1989r; inteligencji skupionej wokół Państwa Maślickich i Jana Kisilijczyka zwykli ludzie potrzebni byli tak jak w całej Polsce aby ułatwić im start w karierach politycznych . Po wygranych wyborach przez Jana Kisilijczyka zapomnieli o robotnikach którzy brali udział w ich kampanii wyborczej , przestali poznawać na ulicy pomimo że wcześniej byliśmy na per Ty . Wiesiek pozostał z nami , jak gdziekolwiek się spotkamy pierwszy podchodzi i z uśmiechem podaje rękę na powitanie , żeby była jasność , nie utrzymujemy bliskich kontaktów . Lucjan Złotkowski . - Podpisałem bo krytycznie odniosłem się do postawy Jana Kisilijczyka i jego otoczenia , anonimowo , można , choć moim zdaniem to zwykłe prostactwo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 września 2018r. o 13:20
M21W2 napisał(a):
~Bladolawendowa Firletka napisał(a): Proponuję popytać ludzi którzy mieli styczność z Panem ogrodnikiem w czasie gdy nie ma żadnych wyborów i dowiecie się wtedy jak buty i zrozumiały to człowiek. Zapatrzony w siebie i odnoszący się z wielką pogardą do zwykłych ludzi. A na czas wyborów ubiera maseczkę miłego starszego Pana
Myślę że mieszczę się w Twoim pojęciu - zwykły - , znam osobiście Wiesława Ogrodnika , poznaliśmy się w 1988 r. wznawiając jawną działalność Solidarności , w okresie kiedy robotnicy i inteligencja razem walczyli z władzą totalitarną . W Bolesławcu w 1989r; inteligencji skupionej wokół Państwa Maślickich i Jana Kisilijczyka zwykli ludzie potrzebni byli tak jak w całej Polsce aby ułatwić im start w karierach politycznych . Po wygranych wyborach przez Jana Kisilijczyka zapomnieli o robotnikach którzy brali udział w ich kampanii wyborczej , przestali poznawać na ulicy pomimo że wcześniej byliśmy na per Ty . Wiesiek pozostał z nami , jak gdziekolwiek się spotkamy pierwszy podchodzi i z uśmiechem podaje rękę na powitanie , żeby była jasność , nie utrzymujemy bliskich kontaktów . Lucjan Złotkowski . - Podpisałem bo krytycznie odniosłem się do postawy Jana Kisilijczyka i jego otoczenia , anonimowo , można , choć moim zdaniem to zwykłe prostactwo .


Dzięki Lucjan za recenzję ... w sumie pozytywną recenzję kandydata , jako żywo nie miałem styczności z Menago , że pozwolę sobie pożartować :) Jam gówniarz wobec Was , ale dręczy mnie myśl następująca , kiedy z góry , czyli wierchuszki Pisu , już z nowym Preziem Panem Ogrodnikiem w Bolesławcu do Ratusza przyjdzie prikaz , żeby przyjmować " imigrantów " z Wietnamu , Kazachstanu , Pakistanu , Indii i Afryki Północnej , jak to się marzy żydobanksterowi Morawieckiemu na usługach KORPO , dawać mieszkania komunalne i parę groszy na start , aby KORPO zapewnić jeszcze tańszą siłę roboczą niż Bolecnauci i Bolecnautki ... pod płaszczykiem międzynarodowej unifikacji , oraz filozofii MULTI_KULTI , to co wtedy ?

A są takie plany miłościwie nam panujących Pislanderów.

Corpus delicti tutaj :

https://wolnemedia.net/rzad-chce-nadawac-obywatelstwo-imigrantom/

oraz tutaj :

https://wolnemedia.net/rzad-chce-przyjac-imigrantow-z-afryki-i-walczyc-z-ksenofobia/

Ścierwomedia o tym nic nie mówią , no to niechby aktyw Pislanderów się publicznie wypowiedział . Są za , czy przeciw najazdowi " lekarzy , inżynierów , matek i dzieci " .
Chętnie przeczytam opinię w tej kwestii Panów Ogrodnika , Russa , Pogody , Mroza i Ślusarza . Panią Poseł zostawiam wśród baranów na Wiejskiej. Takie sobie miejsce wybrała i " społecznie " udziela się w terenie :D

Ja lubię to Miasto i nie życzę sobie , ani Innym powtórki z Centralnego Sterowania ... czymkolwiek , szczególnie , kiedy chodzi o spokojne miejsce do życia. Jest takie stare chińskie przysłowie " zostaw muchy na żarciu , ... nie przewietrzaj , czego pragnie Pani Poseł Szymańska , ... bo przylecą następne i będzie ich więcej " . Dlatego stawiam na Prezia Dwuimiennego , mniejsze , znajome zło ... :D

Pytanie proszę Panowie potraktować poważnie , co zrobicie ze Społecznością Lokalną jeśli przyjdzie prikaz z góry , bo Dwuimienny powiedział kiedyś , że takiego wała :D

Miłej niedzieli :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilioworóżowa Golteria niezalogowany
2 września 2018r. o 15:47
Żadnej władzy żadnemu PiS-dzielcowi bo z góry wiadomo
że wykorzystają ją podzielenia i skłócenia społeczeństwa również naszego miasta !
WON z PiSem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 września 2018r. o 17:43
M21W2 napisał(a):
~Bladolawendowa Firletka napisał(a): Proponuję popytać ludzi którzy mieli styczność z Panem ogrodnikiem w czasie gdy nie ma żadnych wyborów i dowiecie się wtedy jak buty i zrozumiały to człowiek. Zapatrzony w siebie i odnoszący się z wielką pogardą do zwykłych ludzi. A na czas wyborów ubiera maseczkę miłego starszego Pana
Myślę że mieszczę się w Twoim pojęciu - zwykły - , znam osobiście Wiesława Ogrodnika , poznaliśmy się w 1988 r. wznawiając jawną działalność Solidarności , w okresie kiedy robotnicy i inteligencja razem walczyli z władzą totalitarną . W Bolesławcu w 1989r; inteligencji skupionej wokół Państwa Maślickich i Jana Kisilijczyka zwykli ludzie potrzebni byli tak jak w całej Polsce aby ułatwić im start w karierach politycznych . Po wygranych wyborach przez Jana Kisilijczyka zapomnieli o robotnikach którzy brali udział w ich kampanii wyborczej , przestali poznawać na ulicy pomimo że wcześniej byliśmy na per Ty . Wiesiek pozostał z nami , jak gdziekolwiek się spotkamy pierwszy podchodzi i z uśmiechem podaje rękę na powitanie , żeby była jasność , nie utrzymujemy bliskich kontaktów . Lucjan Złotkowski . - Podpisałem bo krytycznie odniosłem się do postawy Jana Kisilijczyka i jego otoczenia , anonimowo , można , choć moim zdaniem to zwykłe prostactwo .


tez mysle, ze sie miescisz ale jako zwykly rozpier...cz, zozpier...es polske, tak jak plotkarz bolek komune. rok 88 to termin powolania spekulantow do ograbienia polakow, wtedy tez colokidzi wstepuje do ub, kaczynscy rozpoczynaja staz w stoczni i wielu innych przytula sie do projektantow likwidacji prl-u. robotnik nigdy nie byl przyjcielem inteligenta i odwrotnie. solidarnosc nie byla ruchem robotniczym bo robotnik byl przyduszony lewym butem a kiedy udalo mu sie wydostac to zostal przyduszony prawym, solidarnosc byla ruchem zdegenerowanej inteligencji wywodzacej sie z szeregow pzpr i podlegajacych jej urzedow i instytutcji, to ona nosi prawe buty.
wiesz jak sie nazywa ten co cos roz..doli i spie..li.
wymien mi robotnikow, ktorym poprawiles byt, bo za takiego sie uwazasz.
gdy sie o cos walczy, nawet bibula i sie wywalczy to sie o to dba
http://www.bibula.com/?p=34409
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowy Brokuł niezalogowany
2 września 2018r. o 17:44
Panna, tu jest drugie dno.
PiS nie chce przyjmować imigrantów, oni dostali prikaz "albo,albo".
Jeżeli interesujesz się ekonomią to wiesz że jest wojna celna i ekonomiczna bo USA pada na mordę. Na Rosję sankcje nie działają, na Chiny też bo są za mocni dlatego Trump wali w UE bo tu są papierowe tygrysy i brak jednomyślności.
Niemcy dali prikaz albo bierzecie imigrantów albo odcinamy gotówkę.
Dlatego nie martw się o imigrantów tylko martw się o oszczędności i gospodarkę bo po wyborach będzie cios w Polandię i papierowy tygrys się os ra.
To ich ostatnie wybory do wygrania aby pociotki się wyżywiły w kryzysie.
Mam radę, leć do banku i wypłacaj co masz a później do kantoru i wymieniaj na coś wartościowego.
Polecam fora ekonomiczne i przyglądanie się karom na koncerny niemieckie amerykańskiego sądu najwyższego.
Będzie krach i wiele fabryk niemieckich zastopuje produkcję w Polandii, waluta się osłabi i kredyty będą niespłacalne.
Obiecali przyjmować imigrantów ale to tylko tak na zwłokę aby tylko do wyborów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza