Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiesław Ogrodnik: Wygram w I turze
14240
M21W2
7 września 2018r. o 11:13
~Brązoworuda Konwalia napisał(a): M21 spadaj trujesz d....pe jakimis buchomzami
Chciałbym się poprawić abym nie musiał być wyganiany przez jakiegoś niedouczonego - " demokratę " - nie wiem co to są BUCHOMZY , nie znalazłem w słowniku , co prawda jest coś podobnego - BOHOMAZY - ale to się odnosi do kiczowatych obrazów . Zamiast napisać kto według Ciebie jest faworytem to robisz z siebie pośmiewisko . Moim zdaniem Piotr Roman i Wiesław Ogrodnik to faworyci a co Ty o tym sądzisz ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Wiesiołek niezalogowany
8 września 2018r. o 22:31
na pewno nie masz mojego glosu ...ku

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Aster niezalogowany
9 września 2018r. o 7:50
buahahaha - tyle komontarza starczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
9 września 2018r. o 9:18
w pierwszej turze?a to Qurwa dobre jest.a na jakie stanowisko pan startuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Eukomis niezalogowany
9 września 2018r. o 10:42
klucznick napisał(a): w pierwszej turze?a to Qurwa dobre jest.a na jakie stanowisko pan startuje?

Czy ty nie znasz zasad ,,nie ważne kto głosuje ,ważne kto liczy głosy "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Ziarnopłon niezalogowany
9 września 2018r. o 20:04
Chroń nas Panie ,od takich prezydentów.Przykładem ZCB - ludziska sie zwalniają ,bo wypłaty coraz mniejsze.Całe szczęście ,że jest gdzie znaleźć nowa prace i lepiej doceniana finansowo -500 m dalej :) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Laurencja niezalogowany
10 września 2018r. o 8:53
Proszę wszystkich pracowników ZC Bolesławiec o zarekomendowanie swojego szefa-prezesa-menagera na stanowisko prezydenta. Chcę aby nasze miasto rozkwitało równie pięknie jak ZC.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowa Kufea niezalogowany
11 września 2018r. o 6:12
W czwartek 30 września ? Którego roku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.