Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiesław Ogrodnik: Wygram w I turze
~~Jaskraworóżowa Skimia niezalogowany
5 września 2018r. o 8:42
Nie chce ni się czytać tych głupich bzdur , Ale w 1 wszej turze to PAN OGRODNIK pierwszy pojedzie na WARIATKOWO na 1000 lecia i tam wygra o zgotowany mózg PATYRIOTA OD LISTY DLA PPPPANA ROOOMANA PREZYDENTA BOLESŁAWCA czekają go jeszcze 2 wie kadencje PREZYDENTOWANIA i tak ten rozdział się zakończy AAAMEN;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Narcyz niezalogowany
5 września 2018r. o 12:58
Nie daj Panie Boże miłościwy. Miasto jest niewinne, nie zasługuje na takiego prezydenta. Zamiast przewietrzania ratusza, po wizycie parlamentarzystów PiS całe miasto trzeba wywietrzyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 września 2018r. o 13:18
fobiak napisał(a):
M21W2 napisał(a): Fobiak , - odpowiem na wszystkie pytania jakie do mnie skierowałeś za kilka godzin - mam pilny wyjazd , nie wiem skąd masz wiedzę że jestem za granicą ?.Dopisane 03.09.2018r. o godz. 17:14:Fobiak , za granicą byłem w 1990 r. w RFN przepracowałem w warsztacie samochodowym trzy miesiące aby zarobić na samochód potrzebny w związku z działalnością gospodarczą w Polsce . Juncie Wojskowej pod dowództwem Jaruzelskiego po wprowadzeniu Stanu Wojennego udało się przy udziale Wojska , Milicji , ZOMO , ORMO i pozostałych Służb Bezpieczeństwa rozbić Solidarność , a w 1982 Sejm PRL-u zdelegalizował Solidarność . O opozycji antykomunistycznej przeczytasz tu -- http://teatrnn.pl/leksykon/artykuly/czerwiec-1989-opozycja-polityczna-w-latach-19851988/

ale ja nie chce opracowan ogolnych, interesuje mnie tylko boleslawiec i kozlow
ty sie najlepiej orientujesz to opisz jak to bylo z ta solidarnoscia u nas. gdynsk i warszawke zostaw tym co chca poznac prawde
Nie jestem pewien czy byłoby wielu zainteresowanych moimi informacjami na tej stronie gdzie jest dyskusja o wyborach Prezydenta Bolesławca o tym jak powstała Solidarność w Bolesławcu oraz ludziach działających w opozycji po wprowadzeniu stanu wojennego , natomiast o Kozłowie nie posiadam żadnej wiedzy . Jest dla mnie bardzo ciekawy temat zainicjowany przez Pana Kazimierza Marczewskiego - Rozmawiali jak Polak z Polakiem - ale nie budzi większego zainteresowania a szkoda , jeżeli tam wejdziesz i zadasz pytanie , otrzymasz odpowiedź .


Dopisane 05.09.2018r. o godz. 13:18:

P.S. Przypomnę że zapytałeś pytanie co się stało z 9,5 mln . Solidarnością , moja odpowiedź nie mogła więc dotyczyć jedynie Bolesławca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworuda Konwalia niezalogowany
5 września 2018r. o 13:22
M21 spadaj trujesz d....pe jakimis buchomzami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Cytryniec niezalogowany
5 września 2018r. o 15:13
Według mnie to wybory wygra Małkowski którego nie jestem fanem ale tylko on jest w stanie pobudzić to miasto do norm zachodnio europejskich ,z tegoco słyszę to Roman i jego bezpartyjni PZPR owcy nie mogą skompletować list do Rady Miasta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Lepnica niezalogowany
5 września 2018r. o 15:19
Wygra Ogrodnik w II turze na bank. Ma zaplecze, pieniądze z PIS, nie boi się Romka,zna jego słabe strony-pracował pod nim 4 lata..potem Romek wyrzucił go z ZEC -u .Ogrodnik wie jak go przygrilować. za 5 tygodni wynik .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Żylistek niezalogowany
5 września 2018r. o 15:29
Jeszcze nie bylo wyborow a ten pan mowi ze jest pewny wygranej?No jak to to znaczy tylko o jednym ,ze wybory beda sfalszowane?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Spopielała Alstremeria niezalogowany
5 września 2018r. o 16:26
Przecież Ogrodnik nie chce wygrać tych wyborów. To wszystko ściema, w ZC ma większą kasę i większy luz. Nawet fotkę na plakaty chciał taką żeby je przegrać. Swoją droga to ciekawa mentalność, zdjęcie wygrywa wybory. Oj nieładnie panie Ogrodnik, taka kościelna partie pan tu reprezentuje, a taki klamczuszek( publicznie) z pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima