Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Schnabel zakończony z przytupem
18895
#somsiad nieaktywny
12 września 2018r. o 7:58
Bernard napisał(a):
~~Jaskrawoczerwony Omieg napisał(a): Najśmieszniejsze jest to że nie można filmować dronem nad ludźmi ( a zakładam że na koncercie byli ludzie) i jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Współodpowiedzialnym za taką sytuację jest nie tylko operator drona, ale też współorganizator.


Właśnie dlatego operator latał nie nad widownią, tylko z boku, nad boiskiem : )


Nie kłam kłamczuszku . Latał nad widownią.

<b> Dziennikarz to bardzo trudny zawód </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawy Gajowiec niezalogowany
12 września 2018r. o 15:18
piszecie muzyk niemiecki, ja oglądałem kanał tv niemiecki tam pokazywali Żydów niemieckich którzy byli piekarzami o nazwisku schnabel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Czubatka niezalogowany
13 września 2018r. o 15:14
Mili Państwo,
wszedłem na tę stronę bo brałem udział w przygotowaniu tego wydarzenia. Mam fachowe wykształcenie w tym kierunku i proszę pozwolić, że odniosę się do poruszanych na tym forum kwestii.
1. Nawet nie zorientowałem się, że ponad głowami publiczności latał jakikolwiek dron. Więc albo rzeczywiście nie latał nad głowami tylko z boku, albo w ogóle nie był dokuczliwy, skoro nie było go słychać, albo też w ogóle sam przelot drona trwał na tyle krótko, że nie zdążył być uciążliwy.
2. Jeśli idzie o "przytup", jako osoba zawodowo uprawiająca muzykę klasyczną, nie widzę nic obraźliwego ani nawet lekceważącego w takim określeniu. Podkreśla raczej rozmach całego przedsięwzięcia. To jest portal informacyjny o profilu ogólnym – nie fachowe czasopismo. W takim wypadku rygor terminologiczny nie jest aż tak ważny. Poza tym chodzi też o dobranie odpowiedniego, atrakcyjnego tytułu by artykuł miał odpowiednią skalę oddziaływania. Zastanawiam się co należałoby umieścić w zamian –X Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. J. I. Schnabla został właśnie zakończony zapierającym dech w piersiach wydarzeniem artystycznym – wyobrażacie sobie taki nagłówek?
Bo ja nie. Pozdrawiam Malkontentów, gratuluje Organizatorom i Panu Burmistrzowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18895
#somsiad nieaktywny
14 września 2018r. o 13:46
~~Mysa Czubatka napisał(a): Mili Państwo,
wszedłem na tę stronę bo brałem udział w przygotowaniu tego wydarzenia. Mam fachowe wykształcenie w tym kierunku i proszę pozwolić, że odniosę się do poruszanych na tym forum kwestii.
1. Nawet nie zorientowałem się, że ponad głowami publiczności latał jakikolwiek dron. Więc albo rzeczywiście nie latał nad głowami tylko z boku, albo w ogóle nie był dokuczliwy, skoro nie było go słychać, albo też w ogóle sam przelot drona trwał na tyle krótko, że nie zdążył być uciążliwy.


Odniosę się tylko do sprawy drona bo o "przytup" nie mam pretensji. Dron latał kilkanaście minut nad głowami słuchaczy siedzących na krzesłach i tak był wyraźnie słyszalny gdyż kilka osób zwróciło na to uwagę. Myślę że przeszkadzał w odbiorze koncertu nie tylko mi. Lecz rozumiem że jest to cena za "darmowy" koncert. Zapewne wizyta w filharmonii pozwoliłaby w pełni docenić to dzieło.

<b> Dziennikarz to bardzo trudny zawód </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowa Gipsówka niezalogowany
14 września 2018r. o 14:16
Dron byl, latał na glowami publiczności z tylu, miedzy innymi moją. Trwalo to może z 5 min i bylo uciazliwe. Szkoda ze organizatorzy na to pozwolili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Mydlnica niezalogowany
14 września 2018r. o 14:47
Nie odnoszę się teraz do pięknego koncertu jako wydarzenia artystycznego, bo koncert takim był.

Niestety stało się coś, co sprawiło, że nie wszyscy czuli się u siebie dobrze. Po jakie licho postawiono bariery i pozwolono siadać tam wybrańcom? Jakie były kryteria doboru i dzielenia na lepszych z zaproszeniami i gorszych, którzy stali? A nie lepiej było zdjąć to żelastwo . My Mieszkańcy jesteśmy z takiego podziału bardzo niezadowoleni!

Jak już coś wam wyjdzie, to musicie to zepsuć. I to sami,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieski Rozmaryn niezalogowany
14 września 2018r. o 15:01
Ja siedziałem w tej ogrodzonej części, bo pewnie nie wszystkim wyróżnionym biletami chciało się przyjść i posłuchać świetnego koncertu, więc zaproszono "pospólswo" sprzed barierek. Widziałem też jak ochrona nieładnie przeganiała ludzi, którzy opierali się o barierki, w czym im przeszkadzali, że chcieli się oprzeć?
No i drona też nad sobą widziałem, latał nad tą gorszą częścią widowni. Chwilę brzęczał, ale jeśli to była prośba muzyków, to można wybaczyć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszary Zimowit niezalogowany
14 września 2018r. o 15:03
Już kręcą, strefa widowni to standard i wymóg bezpieczeństwa, jestem zazenowany waszym prymitywny zachowaniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.