Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Program Wiesława Ogrodnika
~~Perłowoszara Dalia niezalogowany
11 września 2018r. o 23:28
Ogrodnik w ogrodzie a nie w grodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilioworóżowy Wrotycz niezalogowany
12 września 2018r. o 0:58
Ok, fajnie. Teraz czekam na Pana program, a nie partii, bo rozumiem że to co Pan teraz zaprezentował to w dużej mierze pomysły obecnego rządu. Czyżby rząd miał receptę na Bolesławiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Tytoń niezalogowany
12 września 2018r. o 1:00
OD DZIS BOLEC PIS.FUUUUU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowa Budleja niezalogowany
12 września 2018r. o 6:36
PiS-dzielcom nie wolno dać ani grama władzy bo spieprzą wszystko czego się dotkną !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Fasolnik niezalogowany
12 września 2018r. o 7:25
Alez ciekawa propozycja dotyczaca polaczenia tych zakladow?Czyzby juz jest chetny na objecie tego tronu?Taki swoj ziomek,Jeszcze nie ma wyborow a trony chca obsadzac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Katalpa niezalogowany
12 września 2018r. o 7:30
No PWiK to już spółka międzygminna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Rozwar niezalogowany
12 września 2018r. o 7:43
Bzdury .Pierwszą inwestycją będzie pomnik kaczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Firletka niezalogowany
12 września 2018r. o 9:26
Szanowny Panie Ogrodnik.
Dobrze, że zamierza Pan zadbać o politykę społeczna, mieszkania w systemie TBS itd.. Ale z tego co widzę, to program jest w pierwszym rzędzie skierowany do beneficjentów 500+ i beneficjentów opieki społecznej. Co ma Pan przeciwko mieszkaniom w systemie deweloperskim? Obecnie takich mieszkań brakuje na rynku. Wszystko co zostało zbudowane, jest już praktycznie sprzedane i nowych mieszkań brak. Takie inwestycje sa mieszkańcom nadal potrzebne. Podobnie jak TBS-y, ale koncentracja wyłacznie na pozyskanie terenów pod TBS-y to o wiele za mało. Należy wspierać na równi obie formy budownictwa. Jeżeli chodzi o straż miejska, to jestem przeciwna jej likwidacji. Policja nie ma czasu interweniować np. w sprawie wałesajacych się psów, nieprawidłowego parkowania, pijaka na ławce w parku i innych spraw, które zabieraja cenny czas policjantów. Uważam, że straż miejska działa sprawnie I powinna nadal istnieć. Kilkakrotnie zdarzyło mi się korzystać z pomocy straży miejskiej i za każdym razem interwencja była szybka i sprawna. Chciałabym też dowiedzieć się, co jako potencjalny prezydent ma Pan do zaoferowania przedsiębiorcom. Przedsiębiorcy tworzacy miejsca pracy i płacacy podatki w Bolesławcu zostali w Pańskim programie kompletnie pominięci. Mam firmę w Bolesławcu., płacę podatki w Bolesławcu i co z tego mam? Zniżkę na Orkę? Co do stanu basenów otwartych i braku miejsc parkinowych muszę się z Panem zgodzić. Kwestie te sa ważne i wymagaja rozwiazania. Niestety to jedyny punkt program, który mnie przekonuje. W pozostałych nie widzę niczego, co mogłoby zachęcić mnie do głosowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza